HTC’nin Yeni Akıllı Saat Halfbeak Ortaya Çıktı

Akıllı saat pazarına girmek için hazırlanan HTC,yeni akıllı saati olarak adlandırılan “Halfbeak” ortaya çıktı.İşte detaylar.

HTC‘nin akıllı saat pazarındaki ilk denemesi Eylül ayında sadece bir prototip modelinin sızdırılmış görüntülerini ortaya çıkmıştı. Bugün ise yeni ortaya çıkan ve “Halfbeak” olarak adlandırılan akıllı saat ile ilgili daha fazla resim var.Ve resimlerin dışında özellikleri de sızdırıldı. HTC ve Under Armor (iyi bilinen spor kıyafeti / aksesuarları şirketi) arasında bir işbirliği içinde yapılan bir cihaz olarak görünüyor.

HTC Halfbeak Özellikleri Neler Olacak?

Dün Weibo‘da yayınlanan görüntülere göre, HTC’nin yeni akıllı saati, 360 × 360 piksel çözünürlüklü yuvarlak bir ekran ile geliyor.Akıllı saatin iki donanım düğmesi var.Yanlarda kalp atış hızı sensörü ve şarj konektör pimlerini görebilirsiniz..Band silikondan yapılmış ve Under Armor’un kullanmayı sevdiği genel bir tasarıma sahip, bu yüzden onların kendi işi olduğunu tahmin ediyoruz.Bu işbirliği ile güçlü sağlam bir ürün olması bekleniyor.Aşağıdan yeni akıllı saat olan “Halfbeak” modelinin sızdırılmış görsellerini görebilirsiniz.

HTC Halfbeak Ne Zaman Satışa Çıkacak?

HTC Halfbeak, Android 2.0‘ın Şubat ayının ilk haftalarında serbest bırakılması planlandığından, HTC Halfbeak’in Android 1.3 sürümünü kullandığını ve HTC’nin, Barselona’daki bu yılki Mobil Dünya Kongresi 2017‘de açıklamayı planladığını düşünüyor.Gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır