Huawei Mate 9 Porsche Design Görüntüleri Büyülüyor

Huawei Mate 9 Porsche Design, son zamanlarda Mate 9 ve Mate 9 Pro’nun yanısıra açıklanan Huawei’den bir sınırlı sayıda model. Huawei geçtiğimiz günlerde Mate 9’u açıkladı.Porsche Design, Çin’de Mate 9 Pro ile birlikte 15 Aralık‘ta satışa sunulacak ve piyasaya sürülmeden önce Huawei amiral gemisinin güzel görüntüleri, bize bir kez daha zarif bir tasarımla bir göz atan çevrimiçi ortamda yüzeylendirildi.

Huawei Mate 9 Porsche Design Özellikleri

Huawei Mate 9 Porsche Design, kavisli ekranlı bir Huawei telefonu bekleyen taraftarlara hazır bir cevap olarak geliyor. Cihaz, Galaxy S7 Edge‘e benzer iki eğri kenarlı bir ekrana sahiptir. O tasarım popüler Porsche Tasarım stüdyosu tarafından hazırlanmış söyleniyor ve görüntü paneli AMOLED yapılmıştır. Mate 9 Porsche, arkadan kavisli gören simetrik bir tasarıma sahiptir. Cihazın arkasında sadece 3 mm kalınlığında Porsche logosu da bulunmaktadır.

Akıllı telefon, ön ev düğmesinin altına gömülü bir parmak izi algılayıcısı ile birlikte geliyor. Mate 9 Porsche ayrıca 5.5 inçlik 2K ekrana sahip ve en yeni Kirin 960 çipi ile güç sağlıyor. Cihaz aynı şekilde 6 GB RAm’lık ve 256GB‘lık bir bellek barındıracak. Kamera, Leica marka bilinci ile normal sürümü – 20 MP + 12 MP ile aynı ayardır. Ayrıca, daha küçük olmasına rağmen, Mate 9 Porsche tasarım aküsü hala 4000 mAh.

Huawei Mate 9 Porsche Design Tasarımı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır