Huawei Watch 2 Resmen Tanıtıldı

Huawei Watch 2 resmi olarak tanıtıldı.Karşınızda muhteşem tasarımı ile olay yaratan Huawei Watch 2 ve Classic modeli sizlerle.

Görünüş açısından muhteşem olan saat Android 2.0 Wear ile geliyor.390×390 çözünürlükte olan ekranı ve 2 GB bellek ile bizlerle.Spor tasarımı çok hoş bir hava katmış diyebiliriz.Huawei Watch 2 bizlere iki versiyon ile karşılıyor.Birisi klasik model diğeri ise spor model.Huawei Watch 2, SIM kart yuvasına sahip ve 4G LTE bağlantısını destekliyor; bu nedenle akıllı telefon kullanmadan kullanabiliyoruz.

Huawei Watch 2 Çok Etkileyici Bir Tasarıma Sahip

Huawei Watch 2, birinci nesil saatlerden daha sportif görünüyor. 45 mm‘lik kasa ve silikon kayışlara sahiptir. İlginç olan bu modelde bir SIM kart yuvası var.Bu nedenle bu saati kullanmak için telefon kullanmanız gerekmeyecek.Daha fazla iş tasarımı ile izlemek isteyen insanlar için, şirket Huawei Watch 2 Classic ürününü sunuyor. Aynı zamanda 45 mm‘lik kasaya sahip ve deri kayışlar var, bu yüzden daha profesyonel görünüyor. Maalesef bu sürüm 4G LTE‘yi (kart yuvası eksikliği) desteklemez, ancak bu sayede pil ömrü biraz daha uzundur.

SIM kart yuvası hariç, her iki saat aynı özelliklere sahiptir. 45 mm’lik durumda 390×390 piksel çözünürlüğe sahip 1.2 inç ekran var. Qualcomm Snapdragon Wear 2100, cihazların kalbi ve Android Wear 2.0‘ın kontrolü altında çalışıyor (Huawei, Android Wear 2.0 cihazlarını sunan ilk Çinli üreticidir).

Her İki Saat Özellikleri İle Muhteşem

Bluetooth ve NFC bağlantısı, GPS konum servisleri, kalp atış hızı izleyici ve suya dayanıklı (IP68) gibi ortak özellikler de vardır. Her iki akıllı saat 420 mAh batarya ile güçlendirilir, bu da 2 veya 3 gün çalışma imkanı verir (sürümüne bağlı olarak – Watch 2 veya Watch 2 Classic).

Huawei Watch 2 Çıkış Tarihi Ve Fiyatı

Almanya, Portekiz, İspanya, Fransa, Çin ve İtalya gibi ülkelerde Mart ayından itibaren satışa çıkarılacak. Nisan ayından itibaren İngiltere ve ABD, Huawei Watch 2’nin satışa sunulacağı ülkelere katılacak. Fiyatlandırma 340 dolardan başlayacak.

Huawei, Porsche ile olan işbirliğini tamamlamıyor.Bu 2 şirketin işbirliğiyle yapılan Huawei Watch 2’de olacak. Ne yazık ki saatin özellikleri hakkında hiçbir bilgi yok, ancak nasıl görünebileceğini gösteren bir resim var.Gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Teknolojiye büyük ilgi duyan tam bir oyun delisi olan Alphan şuan teknoloji haberleri yazmaktadır.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır