Hunting Simulator İndir

Oyun Adı : Hunting Simulator games
Oyunun Sürüm Adı : C.P:Y
Oyunun Çıkış Tarihi : 16 haziran 2017
Oyun Türü : Macera,Simulasyon,Spor
Dosya Türü : İso part tek link
Dosya Boyutu : 6.213 GB
Oyun Dili : İngilizce ve Fransızce
Rar Şifresi : www.webriyota.net
Güncelleme: 01 aralık 2017
Oyun Puanı : 8.5/10 Gamespot.com
http://bc.vc/7Ugfkb6
etiketler:

Hunting Simulator full İndir

Bu biraz zaman alabilir) boş bir dünya bulmaya çalışın, ama uzun vadede buna değer olacak ve tuzaklar kurmaya başla. Eğer boş bir dünya bulabilirsiniz, bir kişi bulmak ve tuzak kurarken kaba olsalar, ‘dünya onların çalmak. Eğer kibarca soracak olurlarsa, bırakın. Bunun ne olduğunu tuzak ‘tam ayrıntıları (çalmak demekten nefret ediyorum) çalmak’ girmeyeceğim, ama çoğu insan anlamıyor, ama normalde dört tuzakları alabilir, diğer kişi bırakacaktır. Bu olanlar batıya en yakın 3 ağaçlar odaklanmak ve Doğu ile bitirmek istiyorum anlamına gelir. Eğer Doğu ağaç tuzak kurmak için çalışırsanız çalıştırın enerji tüketir.

4 tuzaklar her yerde, bu yüzden sakin ol. Eğer enerjinizi %50 alır yani birinin eğitim olduğunu dünyaya götürmeye çalışırsa yürümek yoksa yürümeye çalışın. Eğer biri seni dünyanın rastlamak olursa olsun veya dünyalar geçiş değil. Eğer yapmazlarsa, eğer tuzakları çalmak olmadığını ‘dünya vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz. Eğer sürecinde nets-halatlar kaybederseniz rakip değmez. Aklında varsa daha iyi biri ile rekabet etmeye çalışırsanız, bu yüzden yeni bir dünya bulmak için yararlı olabilir xp nin kendi dünyanızı ile devam et. Nazik olun ve bir ‘lütfen’ bunu talep etme bırak başkalarına sormak, istedikleri her şeyi yapabilirler.
Atılgan, yukarıda gösterilen Piscatoris Av alanında ve Karanlık kebbits tren Doğancılıkla kullanarak kırmızı semender daha saat başına daha hızlı exp. İki yaratık birbirine yakın spawn beri çok çalıştırmak için bir diğer olumlu yönü, ve daha az zaman tuzakları kurma boşa. Kebbit açılan kırmızı semender ile karşılaştırıldığında toplam 272 288 deneyim. Ayrıca o kadar hırsız ya da dağılıyorlar tuzakları hakkında endişelenmenize gerek yok.

Yazar ve danışman. İki yıldır webriyota'da çalışıyor. Haberleriniz için [email protected]'le bağlantı kurunuz.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır