İkinci Kez iPhone 7 Patladı

Yeni bir patlama haberi ile şok olduk.Bu sefer ikinci kez iPhone 7 patladı.Çin’de yaşanılan bir olayda kullanıcı İphone 7 kutusunu açtığında patlamış batarya ile karşılaştı.Peki iPhone 7 bataryası neden patladı.Ayrıntılar haberimizde.

iPhone 7 İkinci Kez Patlıyor

Çinli bir kullanıcı satın aldığı İphone 7’yi kutusundan çıkarttığında patlamış bir batarya ve ikiye ayrılmış bir telefon ile karşılaştı.Son zamanlarda Note 7 patlamalarına iPhone 7 de katıldı.Geçtiğimiz hafta kargo sırasında iPhone 7 patlamıştı.Daha sonrada bir öğrencinin cebinden İphone 6s Plus patlamıştı.Bu patlamalardan sonra gözler Apple cephesine çevrildi.

iPhone 7 Neden Patladı?

Çinli haber sitesi bu patlayan iPhone 7 için şunları söyledi.İphone 7 modelinin büyük ihtimalle dış kaynaklı bir sorunun meydana geldiğini ve telefonun aşırı derece ısınması ve düşmesi sonucunda bataryasının patlamış ve ikiye ayrılmış olabileceğini söyledi.

1000-2000 TL Arası Fiyat Performans Telefonları - Tavsiye Yazı

Son zamanların en dikkat çeken fiyat performans telefonlarını derledik.Bütçenizi zorlamadan alabileceğiniz ve özellik bakımından en güçlü telefonlara inceledik.İşte 1000-2000 TL arası alabileceğiniz fiyat performans telefonları haberimizde.

Bu haberler meydana gelirken Apple hiçbir açıklama yapmadı.İphone 7 satın almak isteyen kullanıcılar ise yeni bir iphone 7 patlamasına karşı tedirgin oldu.Bu patlamanın sorunlu bir model olduğu hakkında söylentiler de var.Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak.Bir kez daha patlama haberi duymak istemiyoruz.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    Yurtdışı Eğitim 3 Ekim 2016 at 20:11

    Umarım sonu note7 gibi toplatma olmaz.

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır