Reklam

İnceleme: Woodsaka’nın Etkileyici Tam Ahşap Kılıfı

Benzersiz kılıflar görmek istermisiniz.Hem sağlam hemde şık kılıf mı arıyorsunuz.Artık telefonunuz yere düşüp çizilecek diye korkmayın.En sağlam ve şık ahşap kılıf kullanmak isteyenler Woodsaka’nın ahşap kılıflarına göz atabilirler.En sağlam İphone telefon kılıfı almak istiyorsanız bu yazıyı incelemenizde fayda var.

Woodsaka’nın Ceviz Kılıfını İnceliyoruz

Woodsaka, özgün gerçek ahşap kılıflarını el işçiliği ile kendi atölyesinde üretiyor. Doğanın sunduğu güzellikleri teknoloji ile birleştirmek istemiş ve bu konuda başarılı olmuşlar. İncelememiz için bize WoodSaka İphone 6 ve 6S ceviz kılıfı gönderdiler.

Webriyota - Woodsaka Kılıf İnceleme Videomuz Yakında Gelecektir.

Şirket: Woodsaka

Ürün: Tam Ahşap Telefon Kılıf

Uyumluluk: iPhone 6 / 6s, iPhone 6 Plus / 6s Ayrıca, iPhone 5 / 5s / 5SE

Renkler: Doğanın farklı ağaçlara verdiği renk ve desenler

Üretim Yeri: Türkiye

woodsaka-Kilifi

Ahşap Kılıfa Genel Bakış:

Önce şunu söylemeliyim. Kılıf gerçekten ahşap. Yani arkasına ahşap yapıştırılmış ya da ahşap görünümü verilmiş-kaplanmış plastik değil. %100 Gerçek, tek parça ağaçtan üretilmiş.

Kılıf dalgalı kesimle ayrılmış iki parçadan oluşuyor. Takıp çıkarması oldukça kolay. Herhangi bir kilit mekanizması yok. İçinde kullandıkları bir yöntemle telefonu taktığınızda iyi bir şekilde oturuyor. Kılıfın içi alcantara kumaş ile kaplanmış.

Bize gönderilen kılıf ceviz ağacından üretilmiş. Desen ve renk konusunda Woodsaka’da birçok seçenek var. Farklı ağaçlar farklı renkler sunuyor. Ahşap kılıf doğal yağ ile kaplanmış. Firma, doğal malzemeyi, renk, desen ve dokuyu korumaya özen gösterdiğini söylüyor. Bu nedenle üzerinde tabaka oluşturmayan doğal yağ ile kaplanmış. Verniklenmiş ahşap yüzey nasıl olur bilirsiniz. Ahşapla aranızda bir tabaka vardır. Bu farklı, ahşaba dokunuyorsunuz ve onu hissediyorsunuz.

Eğer bu tarz kılıfa bakmak istiyorsanız aşağıdan satın alabilirsiniz.Daha fazlası için Woodsaka adresini ziyaret edebilirsiniz.

Payas - Ceviz Woodsaka

Woodsaka tarafından yapılmış sağlam ve şık Payas-Ceviz Iphone kılıfını bu linkten satın alabilirsiniz.

64.00 TL

Kamera, standart iPhone şarj ve kulaklık girişlerine uygun boşluklar açılmış. Ses çıkışlarını karşılayan delikler var. Kılıf üzerindeyken telefonu şarj edebilir, kulaklığı kullanabilirsiniz.

tam-ahsap-kilif

Telefonu yüz üstü koyduğunuzda ekranı korumak için ön kenarlar yüksek bırakılmış. Ekran koruyucu kullanmıyorsanız bu çizilmelere sebep olabilecek durumu bu kılıfta yaşamayacaksınız.

Doğal malzemeden üretildiği için her kılıf benzersiz. Yani İphone 6 için ceviz kılıf aldığınızda üzerindeki desen, renk bendekinden tamamen farklı olacak. Bu yüzden sitelerinde sattıkları her ürünü kendi fotoğrafı ile listeliyorlar. Bu tam olarak ne istiyorsanız onu alıyorsunuz ve aldığınızın bir benzeri olmayacak demek.

woodsaka-telefon-kilifi-ahsap

Woodsaka İle %100 Gerçek Ahşap Kılıf

Üzerinde emek harcandığını görebildiğiniz, havalı, sanat eseri bir kılıf. Ahşaptaki doğal desenler korunmuş, zaten hiçbir sanatçının benzerini yapamayacağı bu eşsiz desenlerin üzerine herhangi bir yazı eklemek haksızlık olur.

Günlük kullanım için yeterli bir koruma sağlayan bu kılıflar ahşaptan hoşlanan, estetik bir kılıf arayan kişiler için iyi bir seçenek. Aşağıda resimlerini görebileceğiniz birçok farklı renk ve desene sahip kılıf bulabilirsiniz ve inanıyorum ki içlerinde hoşunuza giden bir tane olacaktır.

Sizler Ahşap İphone Kılıflarını Nasıl Buldunuz

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Reklam
1 Comment
  1. Yanıtla
    Pelin 28 Eylül 2016 at 14:34

    Organik ürünlerin hayatımızda kullanılan tüm ürünlere eşlik etmesi, hem naturel bir yapı oluşturuyor, hemde daha şık ve havalı aksesuarlar haline gelmesini sağlıyor.. Fiyatları biraz daha uygun olsa tadından yenmez hani.

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır