İnci Beyazı Xiaomi Mi Mix Yakında Satışa Sunulacak

Xiaomi’nin efsane tasarıma sahip telefonu olan Mi Mix’in beyaz renk modeli yakında satışa çıkacak.İşte haber hakkında detaylar.

Xiaomi‘nin yeni renk seçeneği sunduğu beyaz inci Mi Mix piyasadaki en farklı tasarıma sahip akıllı telefonlardan biridir ve bu nedenle birçok kişi telefonu kullanmak istiyor.Daha önce beyaz renk seçeneği çıkması bekleniyordu.Birçok kullanıcı zaten farklı renk seçeneklerinin olmasını belirtmişti.Beyaz renk seçeneği ise yakın zamanda satışa çıkacak.

Xiaomi Mi Mix Beyaz Renk Seçeneği Ne Zaman Çıkacak?

Xiaomi’nin pazarlama müdürü Zang Zhiyuan‘dan Weibo’daki bir yazıya göre, Xiaomi Mi Mix’in İnci Beyaz versiyonu kısa süre sonra Şubat ayında başlayacak.Söylenenlere göre yeni renk modelini pek fazla beklemek zorunda kalmayacağız.Siyah versiyonun da güzel olduğu fakat beyaz renginin cihazlarda daha şık durduğunu açıkça söyleyelim.Aşağıda İnci Beyazı Xiaomi Mi Mix modelinin resimlerini görebilirsiniz.

Yeni Renk Beyaz Mi Mix Fiyatı Ne Kadar

Yeni renk seçeneği gelen Mi Mix modelinin fiyatı da açıklandı.Merak etmeyin yeni renk seçeneği beyaz Xiaomi Mi Mix siyah renk modeli ile aynı fiyat etiketine sahip olacak.Gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır