İntel İşlemcili Telefonlara Pokemon GO Nasıl Yüklenir

Büyük bir etki ile gelen Pokemon GO,dünyada şuan en çok oynanılan mobil oyun olmayı başardı.Fakat İntel İşlemcili telefon sahipleri bu oyunu oynayamıyordu.Fakat yeni çıkan Apk sayesinde oyunu rahatça oynayabilirsiniz.İşte İntel için Pokemon Go nasıl kurulur.

Dünyada çıktığı gibi büyük etki yaratan Pokemon GO,yeni bilgilere göre Facebook,Twitter gibi birçok dünya devini geride bıraktı.Şu aralar ciddi derece indirilen oyunu intel işlemcili telefon sahipleri oynayamıyordu.Fakat yeni apk sürümü ile İntel telefonlarda Pokemon Go çalışıyor.Sizler için hazırladığımız Pokemon GO nasıl yüklenir ve rehber videosunu göstereceğiz.Artık Asus Zenfone Serileri ve diğer İntel İşletim sistemli telefonlarda oynamak mümkün.

İntel Telefonlara Pokemon Go Nasıl Kurulur 

İlk önce aşağıda sizlere vereceğimiz linke tıklayıp Pokemon Go apk‘yı yüklemeniz lazım.Apk’yüklemeden önce;

Ayarlar–Güvenlik yerine gelip Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğin aktif etmeniz gerekir.Yoksa apk’yı yükleyemezsiniz.Aktif ettikten sonra oyunu açıp oynamaya başlayabilirsiniz.

Pokemon GO

Oyun hakkında sorunlar varmıdır diye sorarsanız.Ara sıra konumuzu bulamayabilirsiniz.Fakat tekrar eski haline dönecektir.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

4 Yorumlar
 1. Yanıtla
  mert kuzu Temmuz 13, 2016 at 9:11 pm

  Gayet güzel bir yazï olmuş elinize saglık

 2. Yanıtla
  Aykut Temmuz 15, 2016 at 1:18 am

  Çalışıyor mu harbiden? 🙂

  • Yanıtla
   Belali Temmuz 15, 2016 at 1:34 am

   Calisior ben denedim oynadim aykut

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır