iOS 10.0.3 Güncellemesi Çıktı

Apple tarafından yaşanan sorunlar sonucu yeni güncelleme iOS 10.0.3 güncellemesini duyurdu.Yeni iOS güncellemesi ile yaşanan hatalar çözüme kavuşuyor.Peki yeni iOS 10.0.3 güncellemesini nasıl yüklenir.Ayrıntılar haberimizde.

Yeni yazılımı bütün Apple cihazları kullanamayacak.Bu sonra değişebilir fakat şuan için iOS 10.0.3 güncellemesini sadece iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri yeni güncellemeden faydalanabilecek.Yeni iOS 10.0.3 güncellemesi ile Apple,cihazlarda çıkan çoğu hatayı düzeltiyor.

iOS 10.0.3 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Yeni 10.0.3 güncellemesi ile yaşanılan problemler çözülüyor.Yeni güncellemede yenilik değilde hata düzeltmeleri üzerine yoğunlaşılmış durumda.Özellikle çoğu kullanıcının yaşadığı hücresel bağlantı konusunda yaşadığı problemlerin çözüleceği belirtildi.Bunun yanı sıra önceki iOS 10 sürümlerinden kaynaklanan bazı hatalarında çözüleceği açıklandı.

Yeni iOS 10.0.3 güncellemesini yapmak için öncelikle iPhone 7 veya iPhone 7 Plus kullanıcısı olmak zorundasınız.Güncelleme şuan sadece bu cihazlarda oluyor.Yeni güncellemeyi yapmak için telefonunuzun ayarlara girip genel ayarlar bölümüne gelmelisiniz.Daha sonra yazılım güncellemesi kısmından yeni iOS 10.0.3 güncellemesini yapabilirsiniz.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    servis 20 Ekim 2016 at 21:31

    Teşekkürler harika bir paylaşım olmuş bloğunuzu severek takip ediyorum çalışmalarınızın devamını dilerim…

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır