iOS 10.1 Güncellemesi İle iPhone 7 Plus’a Potre Modu Geldi

Uzun süredir beklenen iOS 10.1 güncellemesi nihayet geldi.Yeni güncelleme ile yenilikler meydana geldi.Bu yeniliklerin en önemlisi İphone 7 Plus‘a gelen Portre modu.Peki Portre modu nedir,bizlere neler sağlıyor ayrıntıları haberimizde.

iOS 10.1 güncellemesi ile gelen özellikler kısaca şunlardır.iTunes üzerindeki şarkıların Apple Watch üzerinde bulunmasını sağlıyor.Ve akıllı saat problemlerini çözüyor.Ayrıca Bluetooth bağlantısı üzerinde güçlendirmeler yapılmıştır.Ayrıca İphone 7 Plus modeline gelen Portrait Camera(Portre Modu) gelmiştir.

iOS 10.1 Güncellemesi İle Gelen Portre Modu

Apple iOS 10.1 güncellemesi küçük değişikler ve portre modunu getirdi.Fakat portre modu sadece iPhone 7 Plus modelinde kullanılabiliyor.Peki bu portre modu ne işe yarıyor.Tam olarak fotoğraflarda alan derinliği yaratarak arka planı bulanıklaştırıyor.Ve güzel fotoğraflar ortaya çıkıyor.

ios-10-1-potre-modu-webriyota

Şuan hala beta aşamasında olan Portre modu bazı hatalı bulanıklaştırmalar gerçekleştirebiliyor.Fakat gerçekten gördüğümüz örnekler ile güzel sonuçlar çıkardığını söyleyebiliriz.İlerleyen günlerde yeni güncelleme çalışmaları ne gibi özellikler meydana getirecek bekleyip göreceğiz.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır