iOS 11 Konsept Videosu Geldi

iOS 11 hakkında konsept videosu sızdırıldı.iOS 11 için konuşmak daha erken fakat tasarımcılar tarafından yeni konsept hazırlandı işte o konsept.

iOS 11 hakkında şuan konuşmak için çok erken.Ama tasarımcılar gece gündüz çalışıp yeni konseptler hazırlıyorlar.Yeni gelen konsept videoyu izlerseniz çok şaşıracaksınız.Tamamen farklı bir iOS sistemi.Simgelerin tümü artık ana ekranda dairesel bir bulutta duruyor ve bulut her vakit hızlıca canlı hissi atarak titreşiyor. Döndürdüğünüzde, başka bir uygulama açığa çıkıyor ve aralarında istediğiniz zaman dolaşabilirsiniz.iOS 11 ve iPhone 8 hakkında konseptler gelmeye devam ediyor.Bu zamana kadar gelen konseptler için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Apple iPhone 8 Hakkında Herşey Ana Konu

Apple 2017 yılında çıkarması beklenen iPhone 8 modelinde bizleri neler bekliyor.

iOS 11 Dairesel Bulut Şeklinde Gelebilir

Kontrol Merkezi bile, videoda gösterildiği gibi yuvarlak bir dokunuşa ve 3D Touch için güzel bir kullanıma sahiptir. Aslında, 3D Kaydırıcıyı sürükleyiciler ve döngülerle birleştirmek, bu cihazda hassasiyet sağlar. Harfler ve bunları yazma şeklinizle yapılan uygulamalar, yine WatchOS‘ları hatırlatan bir şey olsa da mükemmel. Klavye ve Safari daha şeffaf bir tasarıma sahiptir.
Bildirimler görüntü üzerinde çakışıyor veya en azından pil birincisi. Sonunda gösterilen iPhone 8 konsepti, bir şekilde bir iPhone 7 ve iPhone 3GS kombinasyonu gibi görünüyordu. Burada hoş fikirler var, ama Apple için çok ilginç.iOS 11 ve iPhone 8 hakkında konseptler gelmeye devam ediyor.Bu zamana kadar gelen konseptler için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır