İphone 6SE Kutusu Sızdırıldı

Yepyeni bir sızıntı haber ile karşılaştık.İphone 7 modelinin çıkmasına sayılı günler kalırken İphone 6SE kutusu sızdırıldı.İphone 7 beklenirken 6SE modelinin görüntülerinin sızdırılması kafaları karıştırdı.İphone 6SE hakkında ayrıntılar haberimizde.

İphone 7 beklenirken,İphone 6SE kutusunun görüntülerinin sızdırılması kafaları iyice karıştırdı.Yapılan açıklama ise,İphone 6SE henüz geliştirme sürecinde ürün hakkında çeşitli yönleri ve özellikleri ayarlanmaya devam edecektir.

İphone 6SE Sızıntısı 

Son bilgilere göre 6SE modelinin henüz sadece bir sızıntı olduğu ve deneme aşamasında olduğu belirtilmişti.Apple son zamanlarda büyük bir düşüş yaşadı.Piyasadaki yerini kaybetmemek için büyük atak yapmaya çalışan Apple bu 6SE modelini satışa sunacakmı bilmiyoruz.

iphone 6SE

İphone-6se-apple

Beklenen Telefon İphone 7

Şuan için asıl gelmesi beklenen telefon İphone 7’dir.Apple yeni telefon modeli için 3 farklı model hazırladığı hakkında bilgiler gelmişti.İphone 7 (4.7 inç tek fotoğraf),İphone 7 Plus (5.5 inç tek fotoğraf), İphone 7 Pro (5.5 inç çift kamera) olarak belirtilmiş.Henüz kesin bir duyuru olmasada İphone 7 Pro iptal edildi bilgisi geldi.

Eylül ayında tanıtılacağı beklenen İphone 7 hakkında bütün bilgiler paylaşıldı.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    Bilgipat 26 Ağustos 2016 at 17:45

    Her zamanki gibi sıradan aynı kutu yapmışlar 🙂

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır