İphone 7 Çıkıyor İşte Tanıtım Tarih

Apple İphone 7 tanıtım tarihini açıkladı.Beklenilen İphone 7 ve İphone 7 Plus modellerini tanıtıyor.Tanıtılacağı gün için ayrıca Apple davetiyeler göndermeye başladı.Peki İphone 7 ne zaman tanıtılacak.Tanıtım tarihi davetiyede saklı.İşte İphone 7 tanıtım tarihi ve ayrıntıları haberimizde.

Uzun süredir gün saydığımız İphone 7 modeli için nihayet tanıtım tarihi açıklandı.Bu zamana kadar  İphone 7 modeli hakkında birçok sızıntı haberler gelmişti.Daha çıkmadan İphone 7 özellikleri,renkleri ve birçok bilgisi ulaşmıştı.Evan Blass twitter hesabında İphone 7 tanıtım tarihini 13 Eylül olarak yazmıştı.Fakat Apple gereken tarihi bizlere davetiyedeki mesaj ile gösterdi.İşte karşınızda İphone 7 tanıtım tarihi.

İphone 7 Bütün Sızıntılar

İphone 7 modeli hakkında öğrenebileceğiniz bütün sızıntılar için linkte tıklayabilirsiniz.

İphone 7 Tanıtım Tarihi

İşte beklenen telefon İphone 7 ve İphone 7 Plus modeli 7 Eylül 2016 tarihinde açıklanacak.Bu tarih ise Apple’ın dağıtmış olduğu davetiyeler üzerinde belli oldu.İşte İphone 7 tanıtım tarihi davetiyesi.

7-eylül-iphone-7

Artık hepimiz 7 Eylül 2016 tarihinde İphone 7 modelinin tanıtılmasını bekliyeceğiz.İphone 7 ve Plus ise tanıtım tarihinden kısa bir süre sonra satışa sunulacak.Beklediğimiz İphone modelleri hakkında bütün sızıntılara ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak gidebilirsiniz.

İphone 7’den Beklentileriniz Nasıl

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    Ahmet 30 Ağustos 2016 at 01:00

    Apple bu işi biliyor ya

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır