İphone 7 Lansmanı Canlı Yayın Başladı

Apple bu akşam Türkiye saati ile 20.00‘da İphone 7 modelini tanıtacak.Haberimiz bağlantısında İphone 7 lansmanını canlı izleyebilirsiniz.Nihayet bugün İphone 7 tanıtılıyor.Uzun süredir beklediğimiz model karşımıza geliyor.Canlı yayın linki aşağıdadır.

İphone 7 Nasıl Olucak Ve Özellikleri

İphone 7 modeli nasıl olucak ve özelliklerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.Bu zamana kadar İphone 7 modeli hakkında birçok bilgiler sızdırılmıştı.Bunları sizlere en iyi şekilde ulaştırdık.İphone 7 hakkında tüm bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İphone 7 Hakkında Gelen Tüm Bilgiler

İphone 7 hakkında tüm bilgiler ve sızıntı haberler sizlerle.

İphone 7 Lansmanı Canlı Yayın İzle

Türkiye saati ile  saat 20.00‘da başlayacak olan İphone 7 lansmanın canlı yayınına aşağıdan ulaşabilirsiniz.Lansmanda İphone 7 ve Plus modeli tanıtılacak.

Fakat İphone 7 lansmanını izlemek için belirli sistem gereksinimleri lazım.İzlemek için Safari ve Microsoft Edge tarayıcınızın olması lazım.Ayrıca Mac,Windows 10 ve Apple TV üzerinden de izleyebilirsiniz.İşte İphone 7 lansmanı izlemek için canlı yayın bağlantısı.Lansman bittikten sonra WEBRİYOTA olarak sizlere tüm tanıtılan ürünleri inceleyeceğiz.

İphone 7 Lansman Canlı İzle

İphone 7 Lansmanı canlı izlemek için tıklayınız.

İphone 7 Lansman Bitince Webriyota’da Birlikte Olalım Ve Ürünleri İnceleyelim.

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takibi Bırakmayınız.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır