İphone 7 Renk Modelleri Sızdırıldı

İphone 7 ile artık sona yaklaşılıyor.Bu sefer İphone 7 Plus’a ait renk modelleri sızdırıldı.Sadece İphone 7 Plus modelinin renk seçenekleri sızdırıldı.İşte o renk modelleri.

İphone 7 hakkında özellikleri ve tasarımı hakkında herşey açığa çıkmaya başladı.Biliyorsunuz İphone 7 Eylül ayında tanıtılacak.Eylül ayına az bir süre kala İphone 7 Plus’ın renk modelleri gün yüzüne çıktı.

İphone 7 Özellikleri - Tavsiye Yazı

Herkesin merakla beklediği Apple‘ın yeni telefonu İphone 7 hakkında birtakım bilgiler sızdırılmıştır.İşte o İphone 7 cephesinden sızdırılan bilgiler.

İphone 7 Dört Farklı Rengi İle Karşımızda

Kullanıcılar tarafından yeni İphone 7 modelinde farklı renk istekleri gelmişti.Fakat Apple tüm İphone modellerinde olduğu gibi tarzını değiştirmedi ve klasik 4 rengi ortaya çıkardı.İphone 7 Plus karşımıza uzay grisi,rose,gümüş ve altın olmak üzere dört farklı renk ile çıktı.

Aşağıdaki resimde İphone 7 Plus’ın gelmiş 4 farklı renk modellerini görebilirsiniz.Bu arada ileride farklı bir renk modeli karşımıza gelmeyecek.

iphone-7-plus

iphone-7-plus

Resmi incelediğimizde elbet farklı gözüküyor.Çünkü Apple logosu yok.Bunun nedenini şuanlık bilmiyoruz.Siz bu model hakkında ne düşünüyorsunuz yoruma yazarak belirtebilirsiniz.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    Erdem 21 Temmuz 2016 at 15:09

    Değişiklik bekliyordum ama pek bi değişme yok maalesef kasa yine sabun.

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır