İphone 7 ve Pro’nun Fiyatları Sızdırıldı

İphone 7 ve Pro hakkında birçok bilgi sızdırılmıştı.Bu sefer de fiyatları sızdırıldı.Gelen bilgilere göre Çinliler İphone 7 hakkında fiyatları ortaya çıkardı.Ayrıntılar haberimizde.

Çin’in blog sitesi olan Weibo tarafından yayınlanan İphone 7 ve İphone 7 Pro hakkında fiyatlara bir göz atalım.Edindiğimiz bilgiler üzerine çok konuşulan İphone 7 Pro, çift kamera özelliğine sahip olması bekleniyor.

İphone 7 Özellikleri - Tavsiye Yazı

İphone 7 hakkında sizler için birçok sızdırılmış bilgiye göre özellikleri belirlenmiştir.Daha fazla bilgi için yazıyı okuyun.

Aşağıda gördüğünüz resimler TL fiyatları değil Çin’e ait olan fiyatlarıdır.

iphone-7-pro

Resimde gördüğünüz gibi 3 farklı yeni İphone modeli vardır.Bunlar İphone 7,İphone 7 Plus ve İphone 7 Pro olarak belirlenmiş.Bu modeller beklediğimiz gibi 32 GB dahili depolama alanı ile başlayacaktır.İphone Pro ve Plus modellerinde ise 32/128/256 GB depolama alanları sunulacaktır.

Çin fiyatları böyle olabilir fakat ABD fiyatları daha ucuz olacaktır.Türkiye için aynı şeyleri söylemek mümkün değil ülkemize gelince telefon fiyatları artmaktadır.İlerleyen zamanlarda Apple tarafından resmi açıklamayı bekliyor olacağız.

Peki siz bu fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz.Yorum yazarak belirtebilirsiniz.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    Webriyota kullanıcısı 26 Haziran 2016 at 13:28

    Bakalım yine nekadar sokacaklar

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır