iPhone 7 Yeni Renk Seçeneği Jet White

iPhone 7 kullanıcılarına müjde.Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modeli için yeni renk seçeneği Jet White çıkabilir.Ayrıntılar haberimizde.

jet-white-iphone-7

Apple yeni telefon modeli olan İphone 7 ve iPhone 7 Plus‘da iki yenk renk seçeneği getirmişti.Bunlar siyah ve simsiyah.Şimdi ise Japon haber sitesinden çıkan habere göre iPhone 7 modelleri için Jet White(Bembeyaz) renk seçeneği çıkacağı iddia ediliyor.

Yeni Renk Seçeneği Bembeyaz Gelecek Mi?

Apple tarafından resmi bir açıklama yapılmasa bile iddialara göre Bembeyaz seçeneğinin gelmesi bekleniyor.Şuan iPhone 7 modellerinin 5 farklı renk seçeneği mevcut.Bunlar Gümüş, Altın, Rose Altın,Siyah ve Jet Black(Simsiyah).Eğer yeni renk Jet White(Bembeyaz) gelirse toplam 6 renk seçeneği olacak.

Yazılan bu sızıntı haberin ne kadar doğru olduğu bilmiyoruz.Fakat Apple Simsiyah modelinde yaşanan kolay çizilmelere karşı yeni renk modeli Bembeyaz‘ı çıkarabilir.Şuan için Apple tarafından resmi bir açıklama yapılmış değil.Fakat paylaşılan bu Jet White iPhone 7 modeli kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmüşe benziyor.

iPhone 7 Plus Özellikleri İnceleme

iPhone 7 Plus modelini inceledik.Bu linkten okuyabilirsiniz.

iPhone 7 Özellikleri İnceleme

iPhone 7 modelini inceledik.Bu linkten okuyabilirsiniz.

YENİ BEMBEYAZ MODELİNİ NASIL BULDUNUZ?

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır