İphone 7’de Hangi Özellikler Olacak

Herkesin  merakla beklediği Apple‘ın yeni telefonu İphone 7 hakkında birtakım bilgiler sızdırılmıştır.İşte o İphone 7 cephesinden sızdırılan bilgiler.

İPHONE 7 ÇİFT SİM KARTLI OLABİLİR

İphone 7,en çok beklenen telefonlar arasında üst sıralarda yerini alıyor. Daha önceden kulaklık girişinin olmayacağı hakkında söylentiler olan İphone 7‘nin kulaklık girişi olduğu yönündeki söylentiler daha fazlalık göstermeye başladı. Şu anda ise çift sim kartlı olacağı hakkında tahminler ve söylentiler gelmekte.

İphone 6S ve İphone SE Karşılaştırması-Tavsiye Yazı

İphone 7'den beklentilerimiz var iken sizde önceki modelleri olan SE ve 6S ile ilgili karşılaştırmamızı okuyabilirsiniz.

KULAKLIK GİRİŞİ OLACAK!

Çin ‘de bulunan Rocky fix isimli bir tamir dükkanı elinde İphone 7‘nin parçalarının bulunduğunu belirten fotoğrafları İnternet’e sızdırdı.Fotoğraflarda görünene göre 4.7 inçlik İphone 7 modeline ait Lightning portuna bağlı bir kulaklık çıkışı görünüyor. Yani kulaklık girişinde herhangi bir değişiklik görünürde yok.

ÇİFT SİM KARTI İPHONE 7 İLE BİR İLK OLABİLİR

Ayrıca fotoğraflarda çift sim yuvasının olduğunu belirten kareler de yer alıyor. Eğer fotoğraflar sahte değilse İphone bu konuda bir ilke imza atabilir. Ayrıca fotoğraflarda bir de 256 GB yükseklik değerine kadar çıkabilen SanDisk hafıza yongaları da dikkat çekiyor.

KAMERA DA NASIL DEĞİŞİKLER OLABİLİR?

Bu söylentiyi belki çoğunuz duydunuz. İphone 7 de en çok beklenen şeylerden biriside kamera teknolojisinin hangi boyutlara ulaştırılacağı. Bu konuda neredeyse herkes LG G5 ile çıkan çift kamera özelliğinin İphone’da da çıkacağı doğrultusunda konuşmakta. Bu söylentinin doğruluğunu kimse bilmiyor fakat çoğu kullanıcının beklediği ve istediği bir özellik olduğunu da belirtmek isteriz.

iphone_7

İphone 7 modeli için çift lensli kamera modülünün de göze çarptığı sızıntıları aktaran kişi ayrıca anten tasarımında da değişikliklere yer verildiğini açıkladı. Bu da iphone 7’de belki Intel’in mobil platformlar için olan anten çözümünün kullanılabileceğini söylüyor olabilir.

ÜRETİM NEZAMAN VE NASIL OLACAK?

Cihazın 4.7 inçlik modeli için Pegatron’da seri üretimine başladılar. “Peki ya 5.5 inçlik versiyonu ne olacak?” diye sorarsanız İki modelin aynı bantta üretilmeyip farklı fabrikalarda üretileceğini, Apple bu yüzden bu modelin üretimine şimdilik başlamadığını söyleyebiliriz. İphone 7 PRO olacak olan 5.5 inçlik versiyon başka fabrikada üretilecek. Bu bilgiler, İphone 7 Pro’nun daha farklı olacağını gösteriyor olabilir. Şimdilik ise İphone 7 hakkında farklı fabrikada üretileceği söylense de nerede üretileceği belli değil.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır