iphone kamera çalışmıyor

iphone kamera neden çalışmıyor?

Bir iPhone ile gerçekten her şeyi yapabilirsiniz küçük bir Pocket bilgisayar. Call, WhatsApp, izle filmler, kitap okumak: onu adlandırın, iPhone bunun için bazı app vardır. Oh, ve neredeyse unutun, ama belli ki aynı zamanda yüksek kaliteli bir dijital fotoğraf makinesi var! Bir iPhone muhtemelen onları yarısı hakkında bilmiyorum ve hatta daha az kullanmak o kadar çok özelliğe sahiptir.

Bahse girerim bu garip özelliği bilmiyorsundur!

Kategori
İphone’unuz resimlerinizde ne olduğunu görebiliyor! Cihaz binlerce nesne, sahne, çevre ve yüz ifadeleri tanır ve onlara bir kategori ekler. Böyle bir kategori, örneğin, ‘gözlük’ veya ‘çanta’ veya ‘elbise’olabilir. İphone’unuzdaki galeriye giderek bu işlevi test edebilirsiniz ve ‘albümler’içindeki arama simgesini tıklatabilirsiniz.

Kelime
Bu arama işlevi içinde bir anahtar sözcük girebilirsiniz. Eğer iyi bir anahtar kelime düşünemiyorum, aynı zamanda sadece bir harf ile başlayabilirsiniz. Akıllı telefon daha sonra tüm albümünde bulunabilir anahtar kelimeler önerileri ile bir liste gösterecektir. Bardaklar görülebilecek tek şey değildir; yemek, plajlar ve havuzlar da listede yer almaktadır. Bu tamamen masum kelimeler, elbette, ama birisi telefon da bir sutyen özelliği resimleri ile bir klasör yapar öğrendim zaman sosyal medya üzerinde oldukça yaygara vardı. Yani, hiç bikini veya iç çamaşırı kendinizi bir resim çektiyseniz, hepsini bir klasörde bulabilirsiniz.

Liste
Arayabileceğin her şeyi merak ediyor musun? Apple bu özelliği tanıttığında, onlar da burada bulabilirsiniz tüm arama kelimeleri ile bir liste paylaştı. Tam olarak kameranın resimlerdeki şeyleri nasıl algıladığı bilinmiyor.

Yazar ve danışman. İki yıldır webriyota'da çalışıyor. Haberleriniz için [email protected]'le bağlantı kurunuz.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır