İşte Google’ın Yeni İşletim Sistemi

Google,yepyeni bir işletim sistemi hazırlamaya başladı.Yeni işletim sisteminin çok güçlü olacağı ve yeni bir OS karşımıza çıkabilir.Google’ın yeni işletim sisteminin adı ve daha fazlası haberimizde.

Google uzun zaman sonra büyük bir girişim başlattı.Yeni işletim sisteminin adı ise ”Fuchsia” olacağı belirlendi.Bu işletim sistemi ise GitHub üzerinden kullanıcılara duyuruldu.Chrome OS ile farklılıklar yaratmışlardı.Şimdi ise yepyeni işletim sistemi ile zirveye oturmaya çalışacaklar.

Google’ın Yeni İşletim Sistemi

Bu konu hakkında Google tarafından kesin bir bilgi verilmemektedir.Tabiki Android ve Chrome OS‘u bırakıp önüne işletim sistemi ile devam edeceği söylentiler arasında.Belki ilerleyen zamanlarda daha çok bilgi ile Google’ın Fuchsia’yı ne zaman hayata geçireceği zamanı öğrenebiliriz.Şuan en çok kullanılan ve zirvede olan Microsoft Windows işletim sistemi ile yola devam ediyoruz.

google-fushia

SİZ FUCHSİA HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

2 Yorumlar
 1. Yanıtla
  Zulal 14 Ağustos 2016 at 10:41

  Teknolojik urunlerin üzerinde widows uyumludur diye bir ibare bulunur. Umarim bu ürünler yeni işletim sistemlerinde de çalışırlar.

  • Yanıtla
   Ali 21 Ağustos 2016 at 12:37

   Bu işletim sistem iile windows aynı doğrultuda değil. Google bilgisayarlara yönelik bir işletim sistemi olarak chrome os’u çıkardı zaten. Ayrıca windows uyumlu bir üründe aksi belirtilmedikçe linux, mac os veya herhangi bir sistemde çalışmaz.

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır