İşte Yeni Akım: PPAP Pen Pineapple Apple Pen

Yeni bir akım geliyor.Youtube üzerinden paylaşılan bir video tıpkı Gangnam Style gibi kısa sürede 8 milyon izlenmeye yükseldi.Ve bu yeni video sosyal medya üzerinden yayılmaya başladı.İşte yeni PPAP isimli şarkı ve detayları haberimizde.

25 Ağustos tarihinde yayınlanan video kısa sürede 8 milyon izlenmeye yükseldi.Ve yükselmeye devam ediyor.Bir zamanların ilginç şarkısı olan Gangnam Style,Youtube üzerinde en çok izlenen video oldu.Şimdi ise yepyeni ve sinir bozucu ilginç bir şarkı çıktı.

Pen Pineapple Apple Pen(Ananas Kalem-Elma Kalem)

Japonyalı Piko-Taro olarak bilinen sanatçı yeni akımı başlatan ve adeta tekerleme olan şarkıyı çıkarttı.Pen Pineapple Apple Pen yani kısaca PPAP olarak adlandırılan şarkı kısa sürede yayıldı.Şarkıda kullanılan kelimeler Apple=Elma,Pineapple=Ananas ve Pen=Kalem.İlginç şarkıyı dinleyenlerin bazıları sinir krizi geçiriyor,bazıları ise dilinden düşeremiyor.

Kısaca sanatçı için tabir edilen kelime ise ”Japon Ajdar”.İşte bağımlılık yaratan Pen Pineapple Apple Pen şarkısı ve sosyal medya üzerinden paylaşılan videolar.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    Berktuğ Mutlu 29 Eylül 2016 at 21:42

    Bağımlılık yapıyor yanlız 😀 10 saaitliğide youtubeda çıkmış

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır