Kablosuz Kulaklık B&O Beoplay H4 Tanıtıldı

Muhteşem tasarımı ile dikkat çeken kablosuz kulaklık B&O Beoplay H4 resmi olarak tanıtıldı.Ayrıntılar haberimizde.

B & O Play, Beoplay H4’ü duyurdu. Yeni Beaplay H4, bugün kulaklık serisine en son giren yeni ve daha ucuz bir kablosuz kulaklığı.

299 dolarla H4, şirketin pricer kablosuz H7 modeli veya üst düzey gürültü önleyici H8 ve H9 modellerine alternatif olarak bir ürün yelpazesine giriyor gibi görünüyor. Beoplay’ın diğer kablosuz modellerinden farklı olarak, H4’ler titiz dokunmatik arayüzler yerine oynatma ve ses düzeyini kontrol etmek için fiziksel düğmeler kullanıyor.

 B&O Beoplay H4 Teknik Özellikleri

Muhteşem kablosuz kulaklık daha ucuz fiyat etiketine olmasına rağmen, H4’ler şirketin imzalı alüminyum yapısı ve lambskin kaplı bellek köpük kulaklıklarıyla B & O Play’in diğer kulaklıklarıyla aynı prim malzemelerinden yapılmıştır.

H4’lerin, özellikle de B & O Play‘in gerçek ses donanımı hakkında somut bir bilgi sunmadığı için onları dinlemeden sesle bilgece nasıl tuttuklarını tam olarak söylemek zor. Ancak, ürün serisinin soyu göz önüne alındığında, H4’ün kaliteli kulaklıkların Beoplay mirasına devam etmesi için iyi bir şans var. H4’ler aynı zamanda kulaklıkların ses profilini ve ayarlarını yapmak ve güncellemeleri yapmak için kullanılabilen Beoplay Uygulaması ile de uyumludur.

B & O Play, standart bir Micro USB portu üzerinden şarj olan H4’ler için 19 saatlik kablosuz dinleme talebinde bulunuyor. Ve pil ölecek olursa, H4’ler 3,5 mm‘lik bir prizden kablolu kulaklık olarak kullanılabilir.

Beoplay H4’ün fiyatı 299 dolardır ve bugün başlayacak olan B & O Play web sitesinden ve Bang & Olufsen mağazalarından edinilebilir .

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır