Karayip Korsanları 5 Çıkıyor:İşte Fragman

İzleyenleri ekrana bağlayan film Karayip Korsanları serisinin yeni filmi olan Karayip Korsanları Ölü Adamlar Masal Anlatmaz yakında sinemalarda.Serinin unutulmaz kahramanı olan Kaptan Jack Sparrow ile macera devam ediyor.

Karayip Korsanları filminin yeni serisi olan Ölü Adamlar Masal Anlatmaz,fragmanı çıktığı gibi büyük ilgi gördü.Joachim Rønning ve Espen Sandberg yönetmenliğini yaptığı serinin yeni filminde olaylar kızışıyor.Filmde Johny Depp,Orlando Bloom ve Geoffrey Rush kahraman oyuncu kadrosunun başında yer alacak.

Ayrıca Karayip Korsanları 5 hakkında fragmanda da gördüğümüz üzere yeni kahraman Kaptan Salazar yani ölülerin lideri olacak.Karayip Korsanları 5 konusu ne olacak diye soranların fragmanı izlemeleri yeterli.İşte çok beklediğimiz film Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales.

Karayip Korsanlar 5 Ne Zaman Çıkacak

Serinin yeni filmi olan Karayip Korsanları Ölü Adamlar Masal Anlatmaz vizyon tarihi ne zaman olacağı hakkında bilgiler paylaşıldı.Film 26 Mayıs 2017 tarihinde beyazperde de yerini alacak.Karayip Korsanları 5 çıkış tarihi belli olduğundan filmin fragmanı için iyi seyirler.

Karayip Korsanları 5 Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    Melis Serez 4 Ekim 2016 at 04:25

    Sabırsızlıkla beklediğim filmlerden biri. Fragmanı bence merak uyandırıcı olmuş. Kaptan Salazar karakterini çok merak ediyorum.

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır