Katlanabilir Akıllı Telefon Konsept Tasarımı Ortaya Çıktı

Hızla gelişen teknolojide katlanabilir akıllı telefonlar olacak.Şimdiden katlanabilir cihazlar hakkında konsept tasarımlar ortaya çıktı.

Katlanabilen bir telefon konsepti geldiğinde çoğu çok tuhaf geliyor. Her seferinde gerçekçi bir ürün geliyor ve şaşkınlık içerisine yeni konseptleri görüyoruz. Samsung‘un en yeni patentleri daha yanıltıcı görünüyordu. Ve şimdi Samsung’un vizyonuyla mükemmel bir şekilde katlanabilir bir telefon konsept görüntüleri ortaya çıktı.Bu yeni katlanabilir telefon konsept tasarımı Chesky Wong tarafından yapılmıştır.Ve oldukça beğeni kazanmış durumda.

Katlanabilir Konsept Akıllı Telefon Görüntüleri

Her şeyden önce Japon tasarımcılarının konseptini burada kişisel gösterdiğimiz için üzgün olmadıklarını umuyoruz, çünkü kişisel bir proje.Ve gerçekten muhteşem bir konsept.Photoshop kullanılarak düzenlendiğinde, akıllı telefonun ekran alanını üç katına çıkararak bir tablet haline gelir ve sanırım tahmin edersem 10 inçlik bir tablet olduğunu söyleyebilirim. Menteşeler oldukça görülebilir, bu da gelecek nesil katlanabilir birimlerden kurtulması gereken şeylerden.

Açıldıktan ve bir klavye ile birlikte çalıştırıldığında, bilgisayar görünümü kazanabiliyor.Katlandığında, akıllı telefon oldukça kalın, ancak ilk modellerde genellikle deneme sırasında ödeyeceği fiyat budur. Belki çift ekran yaklaşımı daha iyi olurdu.Pil ömrü nasıl olur onuda bilemiyoruz.Özellikleride en çok kurcalanan konulardan biri.Katlanabilir telefonlar günümüzde mevcut değil.Fakat birçok firma katlanabilir cihazlar üretmeyi planlıyor.Gelişen teknolojide birçok yeni tasarımlar ortaya çıkıyor.Farklı tasarıma sahip mobil cihazlar görüyoruz.Gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır