Kingston’dan 2TB Kapasiteli Flaş Sürücü

Kingston DataTraveler Ultimate GT USB flaş sürücü,2 TB kapasiteye sahip.İşte dünyanın en yüksek kapasiteye sahip USB sürücüsü.

CES 2017 başlıyor.Birçok firma ürünleri erkenden tanıtıyor.Bunlardan biri Kingston’dan 2 TB kapasiteye sahip flaş bellek.Dünyanın en yüksek kapasiteli USB sürücü olan “DataTraveler Ultimate Generation Terabyte” modelini tanıttı.Yeni USB sürücüsü 1 TB ve 2 TB olmak üzere iki versiyonda USB 3.1 Gen 1 bağlantısı ile karşımıza geliyor.Peki yeni model ne gibi özellikler ile geliyor.

Kingston DataTraveler Ultimate Özellikleri Neler?

Tasarım olarak baktığımızda gerçekten muhteşem bir USB sürücüsü.Darbelere karşı dayanıklı olan USB bellek,Çinko alaşımlı metal gövdeden oluşmaktadır.Kolay kolay zarar gelmeyeceğini söyleyebiliriz.Ve 5 yıllık bir garanti sağlıyor.

Kingston DataTraveler Ultimate Generation Terabyte flaş sürücü 70 saatlik bir  4K kalitesindeki videoyu taşımanıza olanak sağlıyor.Başta Windows olmak üzere MAC ve Linux gibi işletim sistemlerinde uyumlu.Artık günümüzde bulunan 4-32 GB arası USB sürücülerden tamamen uzak.Hatta bilgisayarınızdaki bütün verileri bile atabilirsiniz.2 TB’lık bir veri depolama alanı mevcut.

Kingston DataTraveler Ultimate Ne Zaman Satışa Çıkacak?

DataTraveler Ultimate Generation Terabyte flaş sürücü Şubat ayında satışa sunulacak.2 TB kapasiteli USB sürücünün fiyatı hakkında kesin bir bilgi yok.Fakat bu USB bellek fiyat etiketi yüksek olabilir.Gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

2 Yorumlar
  1. Yanıtla
    jeneratör 6 Ocak 2017 at 10:56

    teknolojinin bu denli geliştiğini görmek çok güzel jeneratör hakkındaki paylaşımlarınızıda bekliyorum

  2. Yanıtla
    nurullah akyüz 24 Ocak 2017 at 20:51

    çok güzel bir gelişme bekliyoruz merakla

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır