LG G6 Daha Erken Satışa Çıkabilir

LG G6 hakkında sızıntılar gelmeye başladı.Gelen bilgilere göre LG G6 modelini 2017 yılında daha erken görebiliriz.İşte ayrıntılar.

LG’nin akıllı telefonu G5 amiral gemisinin sıcak şekilde alındıktan sonra yoğun bir darbe aldı; bu nedenle, Güney Koreli şirket önümüzdeki yıl pazarlama stratejisini değiştirmeyi planlıyor.

Kore basını, LG’nin beklenenden bir ay önce bir sonraki en üst düzey akıllı telefon olan G6’yı başlatmayı planladığını bildirdi.LG G5 Şubat ayının sonlarında MWC 2016‘da ilan edildi ve Nisan ayında piyasaya sürüldü ancak önümüzdeki G6’nın aynı saatlerde piyasaya sürülmesi bekleniyordu.

Şubat ayı sonunda yapılması planlanan Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2017 fuarında bir LG G6 duyurusunu bekliyoruz. LG’nin kararının arkasındaki nedeni, yıl boyunca satılan G6 birimlerinin sayısını artırmak.

LG G6 Modelini Daha Erken Görebiliriz

Bir başka deyişle, LG G6 Mart ayında veya Nisan ayının başında piyasaya çıkacak olursa, akıllı telefonun Nisan ayına kadar ertelendiğine dair söylentilerin bulunduğu Samsung Galaxy S8 ile rekabet etmek zorunda kalmayabilir.

LG, “cesur yenilikler” üzerine önümüzdeki yıl başlayarak daha “istikrarlı” bir akıllı telefon stratejisine geçmeyi planlıyor. İlk adım, popüler olmayan Android G5’i yarı yarıya modüler tasarım tipi haline getirmek olacak.

Güney Koreli şirket, mobil ödeme hizmeti, kablosuz şarj ve su geçirmez tasarım gibi Android ekosisteminde popüler olan hizmetler ve özelliklere odaklanacak.

Bir LG yetkili, “Bir sonraki stratejik akıllı telefonumuzu hazırlarken, konuyla ilgili yorum yaparken aktardığımız herhangi bir ayrıntılı bilgiyi açıklayamıyoruz.”dedi.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır