LG G6 İle Çekilen Fotoğraflar Ve Duvar Kağıtları

LG G6’nın 13 MP çift kamerası ile fotoğraflar çekildi.Ayrıca önceden yüklenmiş LG G6 duvar kağıtlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bugün LG G6‘nın resmi olarak Barcelona’da yapılan duyurusu ile son bir kaç gün içinde burada Barselona’da kullanılan telefonun ilk örnek resimlerini sonunda sizler ile paylaşabiliyoruz.LG G6, her iki kamerada da aynı 13 megapiksel çözünürlüklü sensörle, geçen sene LG G5 ve LG V20‘nin çift kamera kurulumuna dayanıyor. Normal 71 derecelik kamerada f/1.8 objektif ve optik görüntü sabitleme var. Geniş açı için, f/2.4, ancak OIS yok.

LG G6 Duvar Kağıtları Muhteşem

Çekilen fotoğrafların dışında duvar kağıtları bile olağanüstü.Bu duvar kağıtları canlı renklerle, yumuşak ve zarif eğrilerle noktalanırken, diğerleri minimalist görüntülere ve ince dokulara dayanmaktadır.

Güzel bir görüntü seçimi ve hepsi gerçekten LG G6‘da çok şık görünüyor. Bununla birlikte, G6 hala mağaza raflarına isabet etmemek için biraz zaman aldığından, size tatlı, yüksek çözünürlüğe sahip arka planları getiriyor.

Aşağıda bulunan görüntüler garip bir şekilde uzun boylu ve dar görünüyor olabilir, ancak bu, G6’nın yeni 9: 18 ekran boyutu oranına uyabiliyorlar. Yine de yeterince büyük (1440 x 2880) oldukları için akıllı telefonunuza tam uyması gerekir.Aşağıdaki duvar kağıtlarını telefonunuza indirebilirsiniz.Gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır