LG G6 Yeni Konsept Görüntüleri

LG G6 hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor.İşte yepyeni muhteşem bir LG G6 konsepti ortaya çıktı.İşte detaylar.

Tüm LG G6 sızıntıları, teaser’lar ve teyitler bugüne kadar olan bir konsepte dönüşene kadar sadece bir zaman meselesiydi.DBS Designing’in üyeleri LG G6‘yı dünyanın ilk Quad HD 18:9 akıllı telefonu olarak tasarladılar ve LG’nin kendisi tarafından onaylandı.Gelen bilgiler bu şekilde.Fakat şuan için kesin birşey söylemek mümkün değil.


Ayrıca söylentilere göre ekran Quad HD + diyorlar. Yeni amiral geminin oldukça büyük bir ekrana, 5.7 inç boyuta sahip olması bekleniyor.Fakat yeni konsept tasarımı incelediğimizde LG G5 modelinden alışık olduğumuz modüler yapının kaybolduğunu görüyoruz.Cihazın kenarlarının olmaması biraz Mi Mix modelini andırıyor.Kısaca LG G6 konsept tasarımı için muhteşem diyebiliriz.

LG G6 Tasarımı Kadar Özellikleride Üst Düzey Olacak

Telefon ayrıca su geçirmez olacak.LG tarafından ortaya çıkarılacak ve hızlı şarj aynı zamanda denklemin bir parçası olacak. Pilin sıfırdan % 100‘e sadece 30 dakikada dolması gerçek olacak.Gerçekten özellikler LG G6 hakkında çıtayı yükseltiyor.Ayrıca tasarımcının garip bir seçimi, Android 8.0 üzerine kurulu olan “Find OS” adlı bir şeye sahipken, burada LG Nougat’ın dışında LG UX ile birlikte en üstte bulunacağını herkes biliyor.

Bir Snapdragon 835 CPU ve 6 GB RAM, artı 5000 mAh gibi büyük bir batarya kapasitesi ile gelecek.Ayrıca 128 GB depolama alanı ve 16 megapiksel ön kamera bulunuyor. Ekranın ikili kavisli bir kenarı var ve telefon mümkün olan en iyi kullanımı göz önünde bulundurarak tasarlandı. Açık havada bir iris tarayıcı da alabiliriz, ancak jüri hala bu konuda duruyor.LG G6 için beklentiler baya yüksek.Yeni konseptler hakkında ve LG G6 haberleri için takipte kalın.Ayrıca konsept videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır