LG G6’nın Gerçek Görüntüleri Sızdı

LG G6 hakkında sızdırılan konseptlerden sonra bu sefer gerçek görüntüleri ortaya çıktı.Ayrıntılar haberimizde.

LG G6‘nın piyasaya sürülmesinden sadece bir hafta önce, cihazın gerçek görüntüleri ortaya çıktı. Bunlar LG G6’yı gösteren ilk görüntü seti değil, fakat ekranlı gösterilen ilk görüntülerdir.

Bu, LG G6’nın gümüş bir varyantı. Arkadan başlayarak, ikili kameraların ve parmak izi tarayıcının artık yeni bir tasarıma sahip olduğunu görebiliyoruz. Vücudun geri kalan kısmıyla aynı hizada olurlar ve LG G5‘de olduğu gibi kaldırılmazlar. Odanın içindeki floresan tüpleri de görülebileceğinden, arka plaka da yansıtıcıdır.

LG G6 Tasarım Konusunda Yenilik Bekleniyor

LG, G6 ile simetrik olmayı amaçlamıyor ve üstten ve alt çerçeve farklı boyutlarda nasıl olduğu açık. Kenar çerçeveleri oldukça ince olsa da, köşelerdeki ekran eğrileri güzel görünüyor. Üst çerçevede ön kamera, algılayıcılar ve kulaklık bulunurken, alt çerçeve LG’nin markalaşma konusudur. Daima açık ekranda saat, tarih ve pil seviyesi gösterilir, bu nedenle telefonunuzu cebinizden çıkartarak ne kadar pil kaldığınızı öğrenebilirsiniz.

LG G6 Ne Gibi Özellikler İle Geliyor

Kaynaktan sağlanan özelliklere dayanarak LG G6’nın 4 GB RAM, 32GB depolama alanı ve 3200 mAh pil içerdiğini belirtti. Koreli bir medyanın bu hafta başlarında 3200 mAh’den daha büyük olduğunu bildirdiği için bataryayla biraz şaşırdık. LG G6’nın diğer özellikleri arasında Quad DAC, su geçirmezlik ve Snapdragon 821 işlemci bulunuyor.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır