LG G6’nın Prototipine Ait Görseller Ortaya Çıktı

LG G6’nın prototipine ait resimler ortaya çıktı.Ayrıca cihazın tasarımı,kasası ve birçok donanımsal özelliğide gün yüzüne çıktı.

LG G6 hakkında birçok konsept ve gerçek fotoğraflar ortaya çıkmaya başladı.Geçen haftalarda gelen haber ise gerçeğe yakın bir fotoğraf olduğu belirttik.Fakat şimdi ise LG G6’ya ait gerçek prototipine ait görseller ortaya çıktı.Böylece cihaz hakkında birçok bilinmeyenleri öğreniyoruz.

LG G6 Tasarımı Nasıl Olacak! İşte Görseller

Geçtiğimiz günlerde basın görselleri ile gelen LG G6,bugün ise çıkan prototipe göre  bu zaman kadar çıkan sızıntıların doğruluğunu kanıtladı.Aşağıdaki resimde de görebileceğiniz gibi cihaz üzerinde birçok kablo ve silikon izlerine rastlanıyor.Bunlar ise daha cihaz üstünde çalışmalar yapıldığını bize göstermektedir.Ve daha önce çıkan görseller ile prototip resmi aynı görünüyor.Cihazın tasarımına göz attığımızda ekran gövde oranının çok iyi olduğunu söyleyebiliriz.Neredeyse yok denecek kadar az çerçevesi bulunuyor.Telefonun arka kısmı plastik panel olarak görünmektedir.Fakat cihaz metal bir kasa ile piyasaya sürülmesi söylenmektedir.

Ayrıca fotoğraflara göre çift kamera ve çift LED flaşın olduğu,kameranın hemen altında ise parmak izi okuyucusunun olduğunu anlayabiliriz.

Cihazın alt kısmında ise USB Type-C noktasının yanı sıra bir adet mono hoparlöre ve mikrofon deliğini görmekteyiz.5.7 inç ekran boyutuna sahip olacak cihaz 2880×1440 piksel çözünürlüğünde sunulacak.Ayrıca Qualcomm’un en yeni nesil işlemcisi olan Snapdragon 821’den güç alacağınıda belirtelim.Son olacak LG G6 modeli 26 Şubat 2017 tarihinde MWC 2017’de düzenlenecek bir etkinlikte tanıtılması bekleniyor.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır