LG G6’nın Şimdiye Kadarki En Gerçek Tasarımı

LG G6 hakkında haberler gelmeye devam ediyor.Konsept tasarımların dışında bu sefer cihazın en net fotoğrafı ortaya çıktı.İşte detaylar.

LG G6‘nın, daha önce olduğundan biraz daha uzun boylu hale getirdiği ve ekran alanı daha verimli bir şekilde kullanıldığı, alışılmadık bir en boy oranına sahip bir 5.7 inç ekrana sahip olduğu onaylandı. Minimum yan ve üst çerçeveleri de unutmayın. Evet, LG eğik perdeler kullanarak yan çerçeveyi tamamen ele almadı, ancak onların karar vermeleri bu.

LG G6 Çok Farklı Bir Tasarım İle Geliyor

Kenarları köşeli zarif bir metal çerçeve de görebiliriz. Güzel, ama LG’nin tarafında alışılmışın dışında tutucu. Belki de şirket LG G5‘in modüler tasarım çabaları başarısız olduktan sonra tasarım denemesine olan inancını kaybetmiştir.Genel olarak, işler LG’nin yaklaşmakta olan amiral gemisi telefonu için umut verici görünüyor.Ve merakla bekliyoruz.

Şimdiye kadar elde ettiğimiz bilgilere göre, G6, garip bir en-boy oranı (2: 1) ve en küçük ön çerçeveleri olan 5.7 inçlik bir ekranı paketi haline getirecek. Ekran / vücut oranı % 90‘a yakın olacak ve Xiaomi Mi Mixin sahip olduğu renk ile neredeyse aynı olacak ve gövdesinde kavisli görüntü köşeleri görmeye devam etmeliyiz.

LG G6 Ne Zaman Tanıtılacak

Arka tarafa değiştirilemez bir pil, çift kamera tasarımı ve merkeze monte edilmiş parmak izi algılayıcısı monte edilecek. Cihaz, Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi’de 26 Şubat‘ta tanıtılacak.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır