Mavi Renkli Galaxy S7 Edge Çıkıyor

Samsung Galaxy S7 Edge modeline mavi renk getiriyor.Daha önce Galaxy Note 7 modelinde gördüğümüz mavi renk(Blue Coral) artık S7 Edge modelinde.Peki mavi renkli S7 Edge ne zaman çıkacak.Mavi renkli Samsung Galaxy S7 Edge çıkış tarihi haberimizde.

Galaxy Note 7 modeli ile büyük hüsrana uğrayan Samsung,Note 7’de olan mavi renk modelini S7 Edge için hazırlıyor.Patlamaları ile gündemden düşmeyen Note 7’nin bazı özellikleri bile S7 Edge modeline geçti.Always On(Hep Açık Ekran) özelliği S7 Edge modelinde olacak.

Mavi Renkli Galaxy S7 Edge Modeli Satışa Çıkıyor! İşte Tarihi Ve Fiyatı

Note 7 modelinde kullanıcıların çok beğendiği Blue Coral modeli artık S7 Edge modelinde olacak.Bu zamana kadar mavi renkli Galaxy S7 Edge modeli için birçok sızıntılar gelmişti.Fakat ortaya çıkan son sızıntı resim ile mavi S7 Edge modeli doğrulandı.

blue-coral-galaxy-s7-edge

Mavi renk modeli ile gelmesi beklenilen S7 Edge ABD’nin büyük operatörlerinden biri olan Verizon tarafından yapılması bekleniyordu.

Fakat 5 Kasım tarihinde Singapur‘da Galaxy S7 Edge(32GB) modeli 800 dolar gibi bir fiyattan satışa sunuldu.Bakalım mavi renkli S7 Edge modeli ne zaman satışı yaygınlaşacak.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır