Meizu Pro 6 İnceleme

Meizu Pro 6 Çin’de satışa sunuldu.Tasarımı ve özellikleriyle adeta göz olduruyor.Özellikleri,artıları ve eksileri incelememizde.

ARTILARI:

  • Yüksek işletim sistemi
  • Yüksek kamera çözünürlüğü
  • 6.0 marshmallow

EKSİLERİ:

  • Değişir batarya yok
  • Suya ve toza dayanıklılık

Meizu Pro 6 Fiyatı

Ülkemizde satışı olmadığı için fiyatı bilinmiyor.

Tasarım:

Meizu Pro 6 tasarımsal olarak kapak ve çerçevesi metal kullanılmakta.Super Amoled ekranla donatılmış Meizu Pro 6,160 gram ağırlığına sahiptir.Tasarımı hoş ve sade bir görünüme sahip.

Batarya:

2560 mAh bataryaya sahip olan Meizu Pro 6,ayrıca hızlı şarj teknolojisine sahiptir.Değişir bataryası mevcut değildir.Batarya seviyesinin az olması Meizu Pro 6‘nın kötü tarafından biri.

Kamera:

21 MP arka kameraya sahip olan Meizu Pro 6‘nın ön kamera çözünürlüğü ise 5 MP.10 Led(halka) flaş özelliğine sahip.1080P video kayıt çözünürlüğüne sahip olan Meizu Pro 6 için başarılı bir kamerası var diyebiliriz.

Genel:

Genel olarak incelediğimizde 4GB Ram‘i bulunan 2.5 Ghz,32 GB dahili depolama sahip olan Meizu Pro 6,ülkemizde satışa sunulacağı zaman tüketiciler tarafından büyük ilgi göreceğinden eminiz.İlk olarak Çin‘de satışa sunulmuştur.Parmak İzi Okuyucu ve 4.5 G desteği vardır.Tavsiye ediyoruz.

Samsung Galaxy S7 Edge İncelememiz İçin Tıklayınız

 

Meizu Pro 6 İnceleme
Meizu Pro 6 için özellikleri,artıları,eksileri ve performansını ortaya koyduğumuzda çok başarılı.Verdiğimiz aşağıdaki gibidir.
7.3 Total Score
Genel Puan

Meizu Pro 6 için özellikleri,artıları,eksileri ve performansını ortaya koyduğumuzda çok başarılı.Verdiğimiz aşağıdaki gibidir.

Performans
7.5
Batarya
5.5
Kamera
8
Tasarım
4
Kullanıcı Oyu: 4.12 (46 Oy Sayısı)
1 Comment
  1. Yanıtla
    Meizu 17 Mayıs 2016 at 18:13

    Türkiye ye gelse keşke

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır