Moto X (2017) Sızdırılmış Elle Çekilmiş Görüntüler Ortaya Çıktı

Bu yılki amiral gemisi Motorola akıllı telefonlar, Moto X markörünün yıllar önce verildiği Moto Z markasını taşıyor. Bununla birlikte, bu X hattının şu an Lenovo şirketinde öldüğü anlamına gelmeyebilir. Aslında, Motorola X serisinin Haziran ayında “canlı ve iyi” olduğunu ileri sürmüş ve bunun 2017 yılına kadar uzayabileceği düşünülüyor.

Aşağıdaki sızdırılan elle çekilen görüntülerde gördüğünüz şey, geçen sene Moto X Style için bir halef olan Moto X (2017) olduğu iddia ediliyor. Motorola’nın portföyünde amiral gemisi Moto Z’nin hemen altına sokulacak neredeyse kesinlikle, bu bir üst orta menzilli ahizedir.

Bunun için hiçbir spesifikasyonun sızdırıldığını söylemedi, maalesef bağırsaklarından henüz bir şey bilmiyoruz. Resimlerden söyleyebileceğimiz şey, bir metal çerçeve ya da tamamen metalik bir yapı ile (en azından bu atışlardan hangisini yalnız başına söylemek zor), ön tarafta bir parmak izi tarayıcı ve bir arka Çift LED flaşlı bir kamera.

Ana kamera ve flaş, vücudun geri kalanından çıkıntı yapan yuvarlak bir alanda bulunacak ve bize Moto Z’nin tasarımını hatırlatıyor ancak bu telefonun arkasında, MotoMod’ların takılması için sırtın alt tarafında hiçbir pim yok. Lenovo, önümüzdeki yıl Motos serisinin en üstünde modüler aksesuar sistemini de destekleyeceğini doğruladığından, açıkça amiral gemisi seviyesinde olmayacak neden bu. Umarım Moto X (2017) hakkında daha fazla bilgi yakında çıkacak, bunun için bunun için hazır kalın.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır