need for speed hileli apk indir

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

etiketleri

need for speed no limits hileli apk indir, need for speed no limits apk indir,
  • Devre yarışları basittir. Tur sayısı ile dairesel bir parça.
  • Nakavt yarışları aynı olay ama agresif olmak her tur dışarı sonuncu olmaktan kaçınmak gerekir.
  • Sprint yarışları A noktasından B noktasına yani hazırlıklı ol zor döner karşılaşacağınız Unutmayın.
  • Drag yarışları sprint manuel kontrol ile aynı. Bunun üzerine bir Atari almak gibi düşün. Vites değiştirme ile uğraşırken trafik olduğunda şerit değiştirmek için seçebilirsiniz.
  • Hız tuzakları basittir. Yüksek hızlı kamera simgesini tarafından kaydedildi. En yüksek hız puan kim bu oyunu kazanmak.
  • Gişe muhtemelen tüm yarış türlerine göre çok daha kolay. Saat geri sayıyor ve lütfunun bir bilgisayar yok seni durduracak kadar hızlı olmak zorunda.
  • Peşinde kilometre taşları farklı biçimlerde gelir. Şans eseri yarış sırasında açık şehir menü seçiminde polis, zarar çekmek ya da, polisler bu meydan okuma ile ilgili becerileri var umarım kuyruk binecektir.

need for speed hileli indir

Kesilmiş sahne günümüz zorlu Jilet, 15 Kara #başlar, BMW M3 GTR ile. O zaman size gösteren ve şehirde sıcak takip polislerle yarış Jilet kesilmiş bir sahne. Polisler sizinle temas kaybetmiş ve Jilet sonra, mia’dan yarışı bitirmek için start çizgisinde ince bir yağ çünkü sen bir çağrı olsun. Daha sonra oyuncu Rockport kurgusal şehirde Mia aşağıdaki BMW M3 GTR ile: Underground 2 Need for Speed olaylarından sonra gelen geri dönüş 6 gün önce. Oyuncu Çavuş Cross Corvette C6 tarafından çevrildi.Bir kavşakta R. Cross polis Rockport sokak yarışı Çökertme olduğunu açıklamak için oyuncunun araba ve gelirleri fark etmiyor. Cross ve ortağı gelişmekte olan bir polis kovalamaya çağrıldı. Çapraz oyuncu tutuklamak mümkün olmayan hayal kırıklığı bir ekranda Oyuncunun araba sıfırdan arabasının anahtarı kullanır. Sonra arabanın yeni “pinstripe hakkında yorum yaptı. Bir yarış arıyorsanız flashback hızlı sonra 4 gün önce iletir. Sonra Ronnie boyunca size meydan okumak isteyen bir Toyota Supra, itici geliyorsun. İkiniz de durdurmak ve kazanmak ve 10.000 dolar olsun Masterson Donanma Tersanesi, sprint bir yarış var. Sonra Jilet, Mia ve Boğa tanıtan kesilmiş bir sahne. 10.000 dolar için hem sizin hem de Boğa yarışı kabul edilmektedir. Sonra yarışı kazanmak ve 10.000 dolar olsun. Flashback hızlı 2 gün önce ileri, yarış kazanmak. Sonra Rog ve o ve iki kişi karşı bir yarış kazanmak tanıtıldı. Jilet sonra hat üzerinde yolculuk koymak zorunda olduğunu söyleyen Oyuncu yüzleşir. Flashback sonra geriye dönüş sona erdiğinde günümüze kadar ileriye hızlı ve ona meydan okumak. Kısa bir süre mia’dan telefon görüşmesinden sonra, araç ayırır ve Oyuncunun araba Jilet gibi gidiyor. Oyuncu daha sonra Çapraz tarafından tutuklandı; ancak, beni bırakmana gerek yok, çünkü bundan kısa süre sonra da serbest bırakılır. Mia Oyuncu alıp Oyuncu arabasını sabote ettiğini Jilet 1 #Kara listede olduğunu söyler. Sonra araba satışında seni bıraktı ve sen “marş bir araba bir seçenek sunuyor. Sonra Kara kadar inin ve sonunda dönüşün almak için Jilet yenmek olduğunu söyler güvenli bir ev, onu karşılamak.

Yazar ve danışman. İki yıldır webriyota'da çalışıyor. Haberleriniz için [email protected]'le bağlantı kurunuz.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır