Nokia 3310’un Bu Ay Geri Dönmesi Bekleniyor

Efsaneler efsanesi Nokia 3310 geri dönüyor.Paylaşılan haberlere göre bu ay geri dönmesi bekleniyor.Ayrıntılar haberimizde.

Nokia 3310’un küçük bir tanıtıma ihtiyacı var. Kullanımı kolay ve sağlamlığı konusunda tartışılamaz. Ayrıca sanki sonsuzua dek sürecek gibi görünen bir pili var.Tabiki yılan oyunu ayrı güzelliklerindendi. Telefon, piyasanın en üstünde olduğu zaman bir süre oldu, ancak Rocky Balboa gibi yakında muhteşem bir dönüş yapıyor olabilir.Sızdırdığı bilgiler ile ünlü Evan “Evleaks” Blass, Nokia’nın yeni sahibi HMD Global‘in 3310 lakabı paylaşan bir ahize hazırladığını bildirdi. Cihazın, mutlak temellere odaklanan özellikli bir telefon olduğu bildiriliyor.Yaklaşık 63 dolara mal olacak ve artan sayıdaki düşük sevimli Android akıllı telefonlarla doğrudan rekabet edecek.

Cihaz hakkında pek fazla ayrıntı bilinmiyor. Nokia 3310 bir teknoloji simgesi, bu nedenle markayı canlandırmak anlamlı geliyor. Bu, insanların tanıdığı bir isim ve Nokia adının canlanması biraz dikkat çekecek. HMD Global, Nokia 150 olarak adlandırılan  bir telefonu zaten piyasaya sürdü.Bu yüzden yeni bir görünüm için 3310 şirket için yeni bir yer olmayacak. Temel özelliklere geri dönen bu cihaz sadece 26 dolara mal ediliyor ve Android yerine Series 30+ yazılım platformunu çalıştırıyordu. Ancak o günden beri Finlandiyalı cep telefonu üreticisi, Android 7.0 Nougat‘ı kutudan çıkaran uygun bir akıllı telefon olan Nokia 6‘yı da tanıttı.

Blass, şirketin bu ayın ilerleyen aylarında Barselona’daki Mobil Dünya Kongresinde Nokia 5 ve Nokia 3 gibi daha ucuz iki seçenek sunduğunu belirtti. Nokia 5, 265 dolar karşılığında çıkacak ve 5.2 inç (720p) ekran, 2 GB RAM ve 12 megapiksel çözünürlüğüne sahip bir arka kameraya sahip. Bu arada Nokia 3, şirketin yeni giriş seviyesi Android ürünü olacak ve yaklaşık 158 dolar karşılığında perakende satış yapacak.Gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır