Nokia 6 Gerçek Görüntüleri Çıktı

Piyasaya geri dönen Nokia,yeni Nokia 6 modelini tanıtmıştı.Şimdi ise Nokia 6 modelinin kutu açılımı resimleri ortaya çıktı.

HMD Global ilk Android destekli Nokia akıllı telefonunu piyasaya sundu.Finlandiya şirketi CES 2017‘de bunu gerçekleştirmedi.Sadece Nokia 6 olarak adlandırılan cihazı Çin’de sessizce açıldı.

Orta sınıf akıllı telefonun tüm tasarım özelliklerini ortaya çıkaran Nokia 6‘nın gerçek resimleri.Nokia 6, muhtemelen geçmişte görmüş olduğumuz tanıdık bir tasarımla piyasaya çıktı. Birleştirilen anten bandı tasarımı, alüminyumdan yapılmış metal gövdeye konan cihazın kenarında hafifçe görülebilir.

Nokia 6 Gerçek Resimleri Ortaya Çıktı

Nokia 6 cihazının özelliklerini kısaca hatırlatacak olursak, 1080 piksel çözünürlüğe sahip 5,5 inçlik bir ekrana sahip.4 GB RAM ile desteklenen bir Snapdragon 430 yonga seti ile güçlendiriliyor. MicroSD ile daha fazla not alma seçeneği ile 64 GB dahili depolama alanı bulunuyor.

Kamera ucunda, cihazın hemen altında tek bir LED flaşı bulunan 16 MP arka sensör bulunuyor. Ön tarafta ise,muhteşem selfieler çekebileceğiniz 8 MP bir kamera var.Ayrıca Nokia 6 akıllı telefonun sizleri daha uzun süre tutmak için 3.000 mAh batarya kapasitesine sahip.

1699 yuan(244 dolar) değerinde olan Nokia 6, Çin’deki raflarda yerini alacak. Böyle bir fiyat karşılığında Nokia, yerli Çin pazarında ve hatta cihaz küresel olarak sunulduğunda bile çok rakibi var.Bu rakiplerinin başında Xiaomi geliyor.

Nokia 6 Modelini Siz Nasıl Buldunuz?

Teknolojiye büyük ilgi duyan tam bir oyun delisi olan Alphan şuan teknoloji haberleri yazmaktadır.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır