Nokia 8 Konsept Videosu Yayınlandı

Nokia 8 modelinin konsept videosu geldi.Tasarımcılar tarafından hazırlanan muhteşem videoyu kesinlikle izleyin.

Nokia 6’nın başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden sonra geçen haftalarda Nokianın getirisi hakkında çok şey konuştuk, yalnızca birkaç hafta içinde 1,2 milyondan fazla kayıt yapıldı. Ayrıca bugün HMD Global‘in bilinmeyen bir N Serisi akıllı telefonu olan belkide bu Nokia 8 olabilir. Üzerinde çalışmaya başladığını kaydettik, bu nedenle aşağıdakiler sizinle oldukça alakalı görünüyor.

Nokia 8 Özellikleri Sınırları Zorlayacak

Aşağıdaki video gördüğünüz gibi Concept Creator tarafından hazırlandı.Yakın zamanda akıllı telefonların sızdırılmış resimlerine veya söylentilerine dayanan ve onları öngörmeye çalışan bir Youtuber tarafından yapıldı. Bu videoda, 5.7-inç QHD (2560 x 1440) AMOLED ekran, 6 GB RAM ve 128 GB dahili belleği paketleyecek olan Nokia 8‘i veya daha iyi bilinen Nokia P1 amiral gemisini göreceğiz. Konsept telefon ayrıca geniş bir kulaklık ve bir USB Tip-C portu ve bir 3.5 ses jakı içermektedir.

Videoda ilginç olan, geçmişte birçok N Serisi akıllı telefonun sahip olduğu ve aynı tasarıma sahip olan cihazın kamerası, Carl Zeiss tarafından yapılmış 22,3 MP (f / 1,7 diyafram, 1.8um piksel boyut) ve yan tarafta özel bir deklanşör düğmesi bulunuyor.

Nokia 8 İçin Hazırlanan Muhteşem Konsept Videosu

Bu konsept hakkında ne düşünüyorsunuz. Etkileyici görünüyor ama bu bir kavram telefonudur. Gerçek şey 26 Şubat‘ta açıklanacak, böylece neler olacağını görmek için biraz daha beklemek zorunda kalacağız.Gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Teknolojiye büyük ilgi duyan tam bir oyun delisi olan Alphan şuan teknoloji haberleri yazmaktadır.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır