Nova Launcher 5.0 Herkese Google Pixel Gibi Özellikler Getiriyor

Nova Launcher‘ın 5.0 sürümünü istikrarlı bir şekilde yayınladı ve Google Play‘den indirilebilecek hale getirdi.İşte yeni sürüm ile gelen özellikler

Nova Launcher 5.0, daha önce yalnızca uygulamanın beta sürümlerinde mevcut olan birçok önemli özellik ile birlikte gelir.Google’ın Pixel ve Pixel XL‘in sunduğu özelliklere biraz benzeyen bir seçeneğini karşımıza getiriyor.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ:

Nova Launcher 5.0 Özellikleri Neler

Diğer yeni özellikler: Pixel tarzı arama çubuğu, Android 7.1 başlatıcısı kısayolları, yeni arama görünümü (Sık, Yeni ve Yeni / Güncellenmiş uygulamalar için sekmeler dahil), “zaman aşımı” ekran kilidi yöntemi ve iki kez hafifçe dokunarak hızlıca kaydırma hareketleri. Tüm bu yenilikler de Nova Launcher Prime’da (bir dizi üstün özellik sunan cildin 4.99 dolarlık versiyonu) yer alıyor.

Nova Launcher 5.0 aşağıdaki ilk kaynak linkinden ücretsiz olarak temin edilebilir. Başlatıcının beta varyantını almak (ve yeni özellikleri herkesin kullanımına sunulmadan önce denemek isterseniz), ikinci kaynaktan bir testçi olmak için kaydolabilirsiniz.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır