Nubia Çerçevesiz Konsept Telefon Görüntüleri

Çerçevesiz telefon konseptlerine bir yenisi daha eklendi.Nubia’nın yeni çerçevesiz telefon konsepti tasarımı ile gerçekten muhteşem görünüyor.

zte-nubia-bezelless-header

Xiaominin geleceğin akıllı telefonu olan Mi Mix, mobil dünyada oldukça fazla yankı yarattı.Başka bir büyük Çin telefon üreticisi,benzer çerçevesiz tasarımlı bir cihaz üzerinde çalıştığını iddia ediyor.Çinli online yayın sitesi tarafından sızdırılan bir avuç görüntü, çerçeveye yakın olmayan ekran ve tek slayt tasarımı ile iddialı görünümlü bir Nubia konsept telefonu göstermektedir.Ekran tamamen kenardan kenara kadar güzel görünüyor ve telefonun önü güzelce doluyor.

 

Çerçevesiz Ekran Konseptlerine Bir Yenisi Daha Eklendi

İkisi arasındaki bir diğer önemli fark, Nubia’nın sürgülü tasarımı. Telefonun ön paneli, arkasında bir kulaklık ve öne bakan bir kamera artı LED flaş kombo arkasında hareket ediyor.

Nubia, özelleştirmeyi telefonun en önemli özelliklerinden biri olarak bastırıyor. Işıklar basit siyah ve gümüş alüminyumdan deri, iki tür ahşap plaka arasında değişen bir avuç değiştirilebilir arka kapak sergiliyor. Çıkarılabilir arka kapaklar kullanıcı tarafından değiştirilebilir bir pile işaret edebilir, ancak şu anda bu konuda herhangi bir bilgi veya başka herhangi bir donanım belirtimi mevcut değildir.

Görüntülerde USB Tip-C bağlantı noktası ve telefonun alt kısmında yer alan 3,5 mm kulaklık girişi, sağdaki ses açıcı ve güç düğmesi ve arkada bir parmak izi tarayıcısı bulunuyor. Her ne kadar gösterimler Nubia’nın kendisinden kaynaklanmış iyi yapılmış ve ikna edici olsa da, bu Nubia konseptinin bir gerçek haline gelip gelmeyeceğini ve eğer öyleyse kitlesel üretilecek mi diye bilemiyoruz.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır