Nusret #SaltBae Etiketi İle Gündem Oldu

Sosyal medyada büyük bir fenomen olan Nusret Gökçe,yaptığı tuz dökme hareketi ile adeta ABD ve birçok ülkede #SaltBae etiketi ile gündeme oturdu.

Ünlü bir et restoranı sahibi olan Nusret Gökçe sosyal medyada büyük bir kitleye ulaştı.Türkiye olmak üzere Dubai‘de de restoranı bulunuyor.Bu gidişle tüm dünyada olacak.İnstagram üzerinden attığı farklı videolar ile büyük beğeni kazandı.Şuan #SaltBae etiketi ile videoları çoğu sosyal medya platformunda paylaşılıyor.

Nusret hakkında daha fazla video ve fotoğrafa ulaşmak için BURAYA tıklayın ve kişisel hesabına göz atın.Paylaştığı fotoğraflar birçok yabancı ve Türk ünlü isimler bile yer alıyor.Şuan için 1 milyon takipçisi bulunuyor.Ayrıca şunu da belirtelim Nusret’te et yemek için cebinizi iyice açmanız gerekmektedir.İyi bir et yemek için fiyatları gözden geçirin.

Nusret Dünya Gündeminde

Öncelikle #SaltBae kelimesinin ne olduğu merak edenler için açıklayalım.”Salt” tuz anlamına geliyor.”Bae” ise “Baby” kelimesinin kısaltması olarak kullanılıyor.Bu etiket ile gündeme bomba gibi oturdu.Usta kasap birçok kişi tarafından taklit edilmeye başladı.Özellikle yaptığı “tuz dökme hareketi” çok fazla yapılanlardan.

 

Nusret Twitter üzerinde birçok ünlü tarafından videoları paylaşıldı.Golden State Warriors,Sacramento Kings ile girdiği konuşmada Twitter aracılığı ile Nusret Gökçe’nin fotoğrafını paylaştı.Ve Amerika’lı sanatçı Bruno Mars“Ve Ben Yokum” yazısı ile Nusret’in fotoğrafını paylaştı.Sosyal medya üzerinde şuan Nusret’in yaptığı hareketleri taklit edenler var.

 

SİZ HALA NUSRET’İ TAKİP ETMİYORMUSUNUZ?

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır