Park Bilgileri Google Haritalar’a Geliyor

 Google’ın haritalar uygulaması en çok kullanılan uygulamalardan biri.Yeni beta aşamasındaki güncelleme sayesinde park bilgileri görülebilecek.

Yararlı park bilgileri, Google Haritalar uygulamasına geliyor. Uygulamanın beta sürüm talebinde bulunan kullanıcıların sayısız raporu var. Yeni özellik, Google Haritalar beta 9.44‘te mevcut, ancak şu anda yalnızca sınırlı sayıda kullanıcı tarafından kullanılabiliyor.

Google Haritalar Park Bilgilerini Gösterecek

Haritalar’ın tercih ettiğiniz rotaya ilişkin trafik koşullarını nasıl gösterdiğine benzer şekilde, yeni park bilgileri ekranı, varış noktanızın yakınındaki park yerinde bulunan ortalama parkur sayısını gösterir. Bilgiler, parkur yerinin mevcudiyetinin üç seviyesini (Sınırlı, Orta ve Kolay) belirtmek için hizmet veren, rota açılır menüsünün üst kısmında yuvarlak bir “P” simgesiyle işaretlenir. Sınırlı kırmızı renk ile orta ve kolay ise mavi renk ile gösteriliyor.Aşağıdan görebilirsiniz.

Google Haritalar’daki park durumu etiketlerinin görünüşü şu şekildedir:
Yeni özellik, yalnızca Google Haritalar’ın beta kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor.Ve bunlardan sınırlı bir kısmı için. Halen bölge bazında yayınlanıp yayınlanmayacağını veya Google Haritalar’ın istikrarlı sürümüne ulaştığında dünya çapında canlı yayınlayıp yayınlamayacağını henüz bilmiyoruz.Daha fazlası için takipte kalın.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır