PewDiePie 50 Milyon Aboneye Ulaştı Ve Kanalını Siliyor

Ünlü Youtube kanalı PewDiePie,Youtube’un yeni politikalarına tepki göstermek amacı ile 50 milyon aboneye ulaşınca kanalını sileceğini açıkladı.Ve 50 milyon abone oldu.

Ünlü Youtube kanalı PewDiePie kanalının sahibi Felix Kjellberg,Youtube’un yaptığı yeni politikalarına karşı “50 Milyon aboneye ulaşınca kanalı sileceğim!” açıklamasını yaptı.Aslında bu politikalara karşı birçok Youtube fenomenleri tepki gösterdi.Fakat kanalını silecek kadar değil.

PewDiePie 50 Milyon Abone Oldu – Kanalını Silecek

50 milyon olunca kanalımı sileceğim diyen Felix Kjellberg,dün 50 milyon aboneye ulaştı.Ve Twitter üzerinden yaptığı açıklamada yarın saat 17.00‘da kanalını sileceğini duyurdu.Kanalın silinip silinmeyeceğini bekleyip göreceğiz.Ayrıca PewDiePie 50 milyon aboneye ulaşınca yaptığı kutlamaya buradan ulaşabilirsiniz.Ayrıca neden kanalını siliyor diye soruyorsanız aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

4 Yorumlar
 1. Yanıtla
  Yusuf Genc 9 Aralık 2016 at 21:00

  Şaka yapmış :'(

 2. Yanıtla
  Hakan Beledin 9 Aralık 2016 at 23:33

  Kandirmis xjsbhx

 3. Yanıtla
  diyet listesi 15 Aralık 2016 at 18:43

  youtube fenomeni olan bi arkadaşım var Türkiyede oldukça tanınmış biri o da youtube politikaları hakkında atıp tutuyordu geçenlerde özellikle Türkiye’ye ödeme konusunda çok cimri davrandığını ve insanların düşündüğü gibi paralar kazanılmadığını verilen emek ve zamana değmediğinden bahsetti. Bir çoğumuz bu insanları olduğumuz yerden kıskanıyoruz taş atıp ta para mı kazanıyolar diyoruz ama oturup ta kendimiz de bir emek vermiyoruz bir şeyler yaratmak adına. Elbette iyi ve bilgilendirici içeriğin de boş ama eğlenceli içeriğin de alıcısı var öyle düşünmek lazım yaptıkları işleri eleştirirken.

 4. Yanıtla
  User 18 Aralık 2016 at 02:47

  Bence Youtube’un politikalarına rağmen bu adam youtube’dan çok para kazanmıştır. Hatta sadece bu videosundan bile çok para kazanmıştır. Silmesi bana göre mantıksız. Başka şekilde de protesto edebilirdi.

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır