POKEMON GO Hileli Apk

Pokemon Go v2.112 hileli APK, çılgınlığı güncellenerek devam ediyor. Oyunumuza olan talep oldukça yüksek.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Oyunumuzun videosu

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

 POKEMON GO hileli Apk

 

Kimse ne olacağını bilmiyor. Büyük şirketler milyonlarca dolar harcayıp … … wheelerbarrows’ta neyin … … para kazanacağını bulmaya çalışıyorlar.ama düzenli olarak bile bunu mahvediyorlar. Bir çok akıllı insan kimin işi ne kadar para filmleri John Carter Carter bir multi-milyon dolarlık franchise olacağını düşünecek ve galaksi Muhafızları bir film Marvel’in ilk ticari flop olacağını anlamaya etmektir.

Ama filmlerden bahsetmek istemiyorum. Pokémon hakkında konuşmak istiyorum. Sonuçta, Kongre sadece yasadışı— en azından, bu bir olabilir izlenim-Pokémon ilgili internet makaleler yapma bir çözünürlük geçti. Şok edici büyük Pokémon go çılgınlığı sonrasında, negatif dikkat bol olmuştur. Pokémon 11 Eylül Anıtı ve soykırım Müzesi’nde yakalandı. Oyuncular soyuluyor. Oyuncular cesetleri buluyor. Oyuncular ölü oluyor.

Pokémon go, son doksanlı yılların safra salgını izim kol kola salgılıyor, bu yüzden biraz yanmış olmasına şaşırmadım. Aramızda genç olan starter En İyi (Charmander, besbelli, neden hala bir tartışma olduğunu) ve eğer elit dört on beş kez üst üste şifa ya da tasarruf olmadan üst üste yenmek pikablu yakalamak olduğunu okul bahçesinde notlar karşılaştırarak yıldızgözlü anılar var. Ama eğer doksanlı yılların sonlarında Pokémon hakkındaki izleniminiz tamamen farklı olurdu:  küçük kardeşinizin rahatsız edici bir şekilde içine düştüğü garip, potansiyel olarak tehlikeli bir şey.Tartışma Pokémon’dan anlaşılmaz. İlk günden beri orada, video oyunları çocuklar ve garipler için bir hobi vardı. Pokémon Red Süper Mario Bros beri iyi ve gerçekten her yerde olmak için ilk oyundu, ama basit bir platformer değildi. Japon kültürü ve gelenekleri ile dolu karmaşık bir rpg’di. Doğal olarak, yabancı kültürlere yerleştirildiğinde … … çatırdadı.Bu yüzden Pokémon go bu kadar olumsuz dikkat çekti şaşırdılar için, olma. İşte Pokémon kendini sıcak suda aldığında beş örnek.:

Yazar ve danışman. İki yıldır webriyota'da çalışıyor. Haberleriniz için [email protected]'le bağlantı kurunuz.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır