Quantum Break Detaylı İnceleme

Remedy Entertainment adlı bir oyun şirketi tarafından karşımıza geliyor.Quantum Break oyunu detaylı şekilde inceledik.Oyunun fragmanı ve özellikleri haberimizde.

Quantum Break İncelemesi:

Remedy Entertainment şirketini daha önce Max Payne oyunu ile karşımıza geldi.Bu sefer daha farklı bir oyun ile karşımızda.Şimdiden oyun özellikleri ve oynayış tarzı ile göz dolduruyor.

Oyunun fragmanında olduğu gibi karakterimizin bazı özel güçleri var.Bu özel güçler bir deney sırasında terse giden olaylar yüzünden oldu.Oyunda temel olarak kullandığımız 4 farklı yeteneğimiz var.Duvar arkasından düşmanlarımız görebiliyoruz.En güzeli ise,önümüze bir zaman balonu açıp bize gelen mermileri yavaşlatıp kaçabilmemiz.Ve ayrıca bir yerden bir yere hızlıca geçiş yapabiliyoruz.

Sistem Özellikleri:

Oyunun sistem özellikleri oldukça yüksek.Bunun için iyi bir bilgisayarınızın olması gerekir.

quantum_break_system ozellıkler

27 GB’lik Oyun Yaması:

Windows 10 sürümünde oyun ile birçok sorun gelmişti.Remedy firmasının yaptığı açıklamada bir güncelleme ile oyun sorunlarını çözeceğini duyurdu.

Yama nihayet çıktı.Oyunun boyutu yaklaşık 43 GB.Yamanın boyutu ise 27 GB olduğu söylendi.Bu yama ile oyunun tüm sorunlarının ortadan kalktığı söyleniyor.

Ve beklenen o oyunun ilk videosu:

Webriyota Youtube Kanalı

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    Ali 2 Mayıs 2016 at 21:39

    Cok guzel oyun

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır