Ramazan İçin Telefon Uygulamaları

Mübarek Ramazan ayı sonunda geldi.Ramazan ayı ile oruç ibadetini yerine getiren insanlara yardımcı olmak adına yapılmış mobil uygulamaların bazılarını sizin için bir araya getirdik.İşte o mobil uygulamalar haberimizde.

Sonunda hepimizin sabırsızlıkla beklediği Onbir Ayın Sultanı Ramazan geldi.Ramazan’ın gelmesi ile birlikte oruç ibadetimizi yerine getireceğiz.Sahur ve iftar saatlerini kaçırmamak ve Ramazan hakkında bilgiler edinebilmek için yapılmış bazı mobil uygulamalar bulunmaktadır.Bu uygulamalar sayesinde mübarek Ramazan ayını keyifli geçirebileceksiniz.Bu paylaşacağımız mobil uygulamaların hepsi Android platformundadır.

Ezan Vakti / Kur'an-ı Kerim Pro

Sizin için seçtiğimiz ramazan uygulaması.

UYGULAMA:Google Play Store’da en çok beğenilen uygulamalardan birisidir.Ezan vakitleri geldiği zaman bildirim gelerek sizleri uyarıyor.Ayrıca dualar,sureler ve iftar sayacı gibi özellikleride bulunmaktadır.

Ramazan Rehberi

Sizin için seçtiğimiz ramazan uygulaması.

UYGULAMA:Bu Ramazan Rehberi uygulaması Diyanet İşleri Bakanlığı tarafından hazırlanmıştır.Ülkemizdeki 81 ilin ezan vakitlerine ulaşabiliyoruz.Bunun dışında uygulama içinde ayet ve hadis bilgilerinede ulaşabiliyoruz.

 

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    Damion 6 Haziran 2016 at 04:24

    Süper uygulama

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır