Samsung Galaxy Note 7 Özellikleri Belli Oldu

Geçtiğimiz aylarda özellikleri hakkında birçok sızdırma ve tahmin haberleri yayınlanan serisinin Bir tek Kavisli ekran ile gelme ihtimali yüksek denilen Samsung Galaxy Note 7‘nin gerçek özellikleri açıklandı. Ayrıntılarıyla haberimizde.

SAMSUNG GALAXY NOTE 7 KESİN ÖZELLİKLERİ BELLİ OLDU!

Son bir ay boyunca gelecek Samsung Galaxy Note 7 serisi hakkında birçok haber vardı. En sonunda samMobile, Galaxy Note 7’nin temel özelliklerinin verildiği yeni bir haberi paylaştı.
GSMHelpDesk’in yayınladığı bilgilere bakılırsa Galaxy Note 7, kesin olarak 5.8 inç büyüklüğünde ve süper AMOLED her iki tarafı Kavisli ekranla birlikte geliyor.

Yüksekhızda 8 çekirdekli Exynos işlemciden gücünü alacak olan cihaz, 6 GB RAM’a, 12 megapiksel çözünürlüğünde ve çift pikselli otofokus özelliğinde ve yeni kamera özelliklerinede sahip olacak. 4000 mAh bataryası olan Galaxy Note 7’nin aynı raporda Ağustos ayının ilk haftasında telefonun satışa sunulacağı, 2. ya da 3. haftasından sonra ise Avrupa’da satışa sunulacağı açıklanıyor. Samsung Galaxy Note 7’den bilgiler şimdilik bunlar ile sınırlı. Daha detaylı bilgiler ve incelemeler ise telefonun çıkışında yapılacağını belirtelim. Ayrıca cihazın çıkış fiyatı 800 euro olarak belirlendi. Türkiye’de daha fazla olması bekleniyor.

İphone 7 Hangi Özelliklerle Geliyor

Herkesin merakla beklediği Apple‘ın yeni telefonu İphone 7 hakkında birtakım bilgiler sızdırılmıştır.İşte o İphone 7 cephesinden sızdırılan bilgiler.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır