Samsung Galaxy Note 7 Üretimini Durduruyor

Samsung amiral gemisi olan Galaxy Note 7 bu zamana kadar yaşanılan hep patlamalar ile gündeme geldi.Geçtiğimiz günlerde güvenli Note 7 modelleri dağıtıldı.Fakat onlarda patladı.Ve yapılan son açıklama ile Note 7 üretimi için son noktaya mı gelindi.Ayrıntılar haberimizde.

Galaxy Note 7 Üretimi Duracak Mı?

Bu zamana kadar hep patlama haberi aldığımı Galaxy Note 7 modelinin geçtiğimiz günlerde tekrar sağlam modelleri dağıtılmıştı.Güvenli Galaxy Note 7 olarak tabir edilen model tekrar kullanıcılara sunuldu.Fakat yeni bir haber ile tekrar şok olduk.Güvenli model olan Note 7 tekrar patladı.

Yabancı kaynaklardan aldığımız bilgilere göre ABD‘de 4 operatörün satışları durdurduğu ve Samsung yönetiminin kısa bir süreliğine Galaxy Note 7 modelini durdurmaya karar verdi.

note-7-patladi

Fakat şuan için Türkiye’de Samsung Galaxy note 7 ile alakalı bir sorun bulunmamaktadır.Ülkemizde patlayan Galaxy Note 7 haberi almadık.İlerleyen günlerde Samsung firmasının ne gibi yollar izleyeceği merak konusu.Acaba çok geçmeden yeni modeli S8 satışa çıkacakmı.Daha fazlası için takipte kalın.

SİZCE SAMSUNG GALAXY NOTE 7 ÜRETİMİNİN DURDURULMA KARARI DOĞRUMU?

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır