Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme

Samsung‘un son modellerinden biri olan Galaxy S7 Edge,tasarımı ile dikkatleri üzerine çekti.Galaxy S7 Edge hakkında özellikleri,fiyatı,artıları,eksileri ve daha fazlası incelememizde.

ARTILARI:
  • Başarılı ekran deneyimi
  • Güçlü batarya
  • Kamera performansı
  • Yüksek performans

EKSİLERİ:
  • Değişir batarya

Samsung Galaxy S7 Edge Fiyatı

Galaxy S7 Edge ülkemizde 3299 TL ile satışa girdi.Şuan fiyat düşmüş bulunmakta.

Tasarım:

Galaxy S7 Edge‘in tasarımı Samsung‘un yapmış olduğu değişmeyen tasarımı.Aliminyum çerveve ve 7.7 mm kalınlığına sahip telefon,157 gram ağırlığında.Sade ve hoş tasarıma sahiptir.

Batarya:

Galaxy S7 Edge 3600 mAh bataryaya sahip.Diğer telefonlara göre çok daha güçlü bir bataryaya sahiptir.S7 Edge’in yüksek bataryası sayesinde işlerinizi aksamadan yapabilirsiniz.

Kamera:

12 MP arka kameraya ve 8 MP ön kameraya sahip olan Galaxy S7 Edge,birçok kamera özelliğine sahiptir.Optik Görüntü Sabitleyici,RAW kayıt yapabilme ve sesli komut birkaç özelliğidir.2160(ULTRA HD)4K video kayıt çözünürlüğüne sahip olan Galaxy S7 Edge ile çok güzel videolar çekebileceksiniz.

Genel:

Son olarak işletim sistemi Marshmallow olan Galaxy Edge için söylenecek pek birşey yok.5.5 inç ekrana sahip telefon tek el ile çok kolay bir kullanıma sahip.4 GB ram ve 2.3 GHz işlemci ile çok rahat işlerinizi görebilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
Samsung'un Galaxy S7 Edge kamera,tasarım ve performansı göz önünde bulundurduğumuzda vereceğimiz puan gayet güzel olacaktır.
7.7 Total Score
Genel Puan

Samsung'un Galaxy S7 Edge kamera,tasarım ve performansı göz önünde bulundurduğumuzda vereceğimiz puan gayet güzel olacaktır.

Performans
8
Batarya
7
Kamera
7.5
Tasarım
5.5
Kullanıcı Oyu: 4.19 (59 Oy Sayısı)

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    İyimiş 25 Mayıs 2016 at 21:50

    İyiymiş

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır