Samsung Galaxy S8 Sızdırıldı! Gerçek Görüntü

Samsung’un bu yıl tanıtacağı yeni amiral gemisi modeli olan Galaxy S8 hakkında sızıntı resimler paylaşıldı.İşte Galaxy S8 modelinin gerçek görüntüsü.

Samsung,Note 7 olaylarından sonra Galaxy S8 modeline yoğunlaşmıştı.Şuana kadar yeni model hakkında birçok sızıntı haberler ve konsept görüntüler ortaya çıktı.Ve sızdırılan bir görüntüye göre Galaxy S8 modelini çok net bir şekilde görebiliyoruz.Yeni tasarım ile çok farklı bir modelin bizleri beklediğini söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S8 Ortaya Çıktı

Bu zamana kadar sırf konsept fotoğraflarını gördüğümüz Galaxy S8’ni gerçek görüntüsü yayınlandı.Daha önceden gelen birçok bilgiye göre yeni modelin çerçevesiz geleceği söyleniyordu.Aşağıdaki fotoğrafta da gördüğümüz üzere tamamen çerçevesiz bir ekranla geldiği görünüyor.Ayrıca Samsung modellerinde çok sık gördüğümüz Home butonu yok.Fiziksel parmak izi okuyucusu kaldırılmış olsa bile söylenenlere göre Galaxy S8 modelinin ekranı parmak izi okuyabilecek.

Note 7 patlamaları ile çoğu kullanıcıyı mağdur etti.Samsung kullanıcılarından özür dilemek amacı ile Galaxy S8 modelinde çıtayı yükseltiyor.

Samsung Galaxy S8 Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy S8 çıkış tarihi hakkında net bir bilgi verilmemiştir.Fakat Şubat ayında çıkması bekleniyor.Samsung yeni modelinde eğer erken bir tanıtım gerçekleştirmez ise büyük olasılıkla Nisan veya Mayıs ayında çıkabilir.Galaxy S8 modelinin fiyatı ise şuan bilinmiyor.Gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır